KOMATSU
- 2020
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 3621 cm³
- 73 kW ≈ 99 k
VINKMTPW032VLUF30286
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KMTPW032VLUF30286
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KOMATSU
- Typ
- / PW118MR-11
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 3. 2020
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3621 cm³
- Výkon
- 73 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) od 30. 3. 2020
- Vlastník: ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) od 27. 1. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 3. 2020 | První registrace | ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2020 | Nový vlastník | Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2026 | Nový vlastník | ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 11. 2020 | Na žádost zákazníka | Dymokury (č. 3236) | 224 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734)
-
Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
-
Nový vlastník ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- KOMATSU
- Typ
- / PW118MR-11
- Typ kód
- PW118MR-11
- VIN
- KMTPW032VLUF30286
- PČV
- 16233618
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÉ RÝPADLO
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- KOMATSU ITALIA MANUFACTURING, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 3. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KOMATSU LTD., JAPONSKO
- Typ motoru
- SAA4D95LE-7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 73 / 2050
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3621
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68RA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6420/ 2520/ 3990
- Provozní hmotnost
- 14300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14300/ 14300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7800/ 7800
7000/ 7000
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 9.00 - 20 14 PR [2]/ 7.00 X 20
9.00 - 20 14 PR [2]/ 7.00 X 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOMATSU ITALIA MANUFACTURING, ITÁLIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4133-16
- Číslo ORV
- UBL040410
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- Doporučený rozměr tabulky registrační značky 200 x 160 mm.
Variabilní provedení stroje:
11: 5670 - 6420
G: 13500 - 14300
11,G: Dle použitého pracovního nástroje a vybavení; stroj může být vybaven
vzadu a vpředu opěrami, radlicí, dále standardními podkopovými lopatami o šířce
300 až 1000 mm, planýrovací lopatou do šířky 2100 mm.
N.1,N.2: 14.00 X 19.5; 18 - 19.5 16 PR // 14.00 X 19.5; 445/70 R 19.5 156 A6
14.00 X 22.5; 460/65 R 22.5 156 A6
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené
vyhláškou č.341/2014 Sb., příloha 12, I). Stroj musí být vybaven zvláštním
výstražným světelným zařízením oranžové barvy, které musí být při provozu na
pozemních komunikacích uvedeno do činnosti. Při provozu na pozemních
komunikacích musí být kola zadní nápravy v centrální poloze a řízení zajištěné
v poloze pro řízení pouze přední nápravy. Zákaz provozu za snížené
viditelnosti.
Stroj plní požadavky zákona č.56/2001 Sb. s výjimkami:
- stroj není vybaven kryty kol,
- boční odrazky neodpovídají požadavkům předpisu z hlediska umístění,
- vnější povrch stroje má výčnělky,
- výhled z místa řidiče je částečně omezen rýpadlovým zařízením,
- výrobní štítek neobsahuje některé předepsané údaje.
M: 2400
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KMTPW032VLUF30286
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.