KIA K 2500

  • 2003
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2476 cm³
  • 69 kW ≈ 94 k

VINKNESD01323K903527

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KNESD01323K903527

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KIA
Model
K 2500
Typ
KIA K 2 500 SD-25 KNESD0132 / SD-25
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
24. 4. 2003
Datum 1. registrace v ČR
24. 4. 2003
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2476 cm³
Výkon
69 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 22. 9. 2019
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
165 598 km
při prohlídce 22. 9. 2017

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2003 při prohlídce v roce 2017: 101–206 tis. km (medián 155 813 km, 55 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
šmíragroup a.s.
od 15. 12. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 4. 2003 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
24. 4. 2003 Nový provozovatel DaWE, s.r.o. (IČO 64616479) Registr silničních vozidel
11. 8. 2011 Nový provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137) Registr silničních vozidel
21. 11. 2011 Nový vlastník a provozovatel 1. GRAFICKÁ TISKAŘSKÁ REKLAMNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. (IČO 25368915) Registr silničních vozidel
15. 12. 2016 Nový vlastník a provozovatel šmíragroup a.s. (IČO 04670329) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000125 000150 000175 000 2010201220142016 21. 4. 2009: 104 000 km20. 4. 2011: 127 000 km21. 11. 2011: 131 496 km16. 4. 2013: 153 754 km10. 6. 2015: 157 700 km14. 12. 2016: 165 121 km15. 12. 2016: 165 145 km22. 9. 2017: 165 598 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 165 598 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
22. 9. 2019
15. 12. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 165 145 km způsobilé bez závad
14. 12. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 165 121 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
10. 6. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 157 700 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
10. 6. 2017
16. 4. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3838) 153 754 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 4. 2015
21. 11. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3838) 131 496 km způsobilé bez závad 21. 11. 2011
20. 4. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 127 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 4. 2013
21. 4. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 104 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 4. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel DaWE, s.r.o. (IČO 64616479)
  2. Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2013 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  4. Nový provozovatel AUTOVIVA s.r.o. (IČO 26820137)
  5. Nový vlastník a provozovatel 1. GRAFICKÁ TISKAŘSKÁ REKLAMNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. (IČO 25368915)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Pod Šodkem 1618, 739 34, Šenov
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2017 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  7. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-16-12-0853
  8. Nový vlastník a provozovatel šmíragroup a.s. (IČO 04670329)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-16-12-0888
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2019 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-17-09-1288
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (KIA K 2500 2003 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,6 %

Srovnáváme s 121 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KIA K 2500

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
KIA
Obchodní označení
K 2500
Typ
KIA K 2 500 SD-25 KNESD0132 / SD-25
Varianta
SD01
Verze
0132
Typ kód
SD-25
VIN
KNESD01323K903527
PČV
9471892
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
KIA MOTORS CORPORATION, A.S., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
24. 4. 2003
Datum 1. registrace v ČR
24. 4. 2003
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
KIA MOTORS CORPORATION, A.S., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
D4BH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
69 / 3800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2476
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
126
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,67
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2850
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5100/ 1750/ 2050
Rozvor [mm]
2585
Provozní hmotnost
1700
Hmotnosti provozní Do
1745
Hmotnosti zatížení SZ
56
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2880/ 2880
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1610/ 1610
1848/ 1848
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1400/ 1400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4280/ 4280
Ložná délka
3130
Ložná šířka
1650
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R 14 C 6 PR/ 5J X 14
5.00 R 12 8 PR/ 3.5J X 12
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Barva doplňková
MODRÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2+1 / 2+1 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3999-007-00
Číslo TP
BA176889
Číslo ORV
UAS341462
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
RM zániku
OSTRAVA
Doplňkový text na TP
EU č. 1999/102a, RN vylepena, obnova VIN náhradní technologií z důvodu částečné koroze; VIN obnoven náhradní technologií na pravou stranu rámu za pravým zadním kolem
Další záznamy
15.12.2016 Obnova VIN náhradní technologií z důvodu částečné koroze č.j.SMO/VIN/553/16/DSČ-Šve, předložen protokol STK č.CZ-3834-16-12-0853 ze dne 14.12.2016
VIN obnoven náhradní technologií na pravou stranu rámu za pravým zadním kolem, předložen protokol STK č. CZ-3834-16-12-0888 ze dne 15.12.2016 spr. popl. 50,- Kč

Další ověření (externí odkazy)