SSANGYONG REXTON
- 2006
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2696 cm³
- 121 kW ≈ 165 k
VINKPTG0B1FS5P199339
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KPTG0B1FS5P199339
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SSANGYONG
- Model
- REXTON
- Typ
- SSANGYONG REXTON RJ / RJ
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 8. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 9. 2006
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2696 cm³
- Výkon
- 121 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716) od 4. 11. 2019
- Provozovatel: CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716) od 4. 11. 2019
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2006 při prohlídce v roce 2019: 154–231 tis. km (medián 189 290 km, 82 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 9. 2006 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2011 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3609) | 331 809 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 10. 2018 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 315 352 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 10. 2020 |
| 2. 10. 2018 | Měření emisí | Velim (č. 420401) | 315 351 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2020 |
| 13. 10. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | 284 549 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2018 |
| 14. 10. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | 248 238 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 10. 2016 |
| 15. 10. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | 215 726 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 10. 2014 |
| 30. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3238) | 193 626 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2011 |
| 15. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 184 363 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 10. 2012 |
| 23. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 65 469 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2014 · stanice: JOSEFA JUNGMANNA 1736, 504 01, NOVÝ BYDŽOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2016 · stanice: JOSEFA JUNGMANNA 1736, 504 01, NOVÝ BYDŽOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2018 · stanice: JOSEFA JUNGMANNA 1736, 504 01, NOVÝ BYDŽOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2020 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-18-10-0151
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 500 02, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-19-10-2308
-
Nový vlastník a provozovatel CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (SSANGYONG REXTON 2006 v ČR v průměru 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 36,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,9 %
Srovnáváme s 144 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SSANGYONG REXTON
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 10. 3. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2005 – 30. 11. 2010) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- SSANGYONG
- Obchodní označení
- REXTON
- Typ
- SSANGYONG REXTON RJ / RJ
- Varianta
- RDD
- Verze
- AF11
- Typ kód
- RJ
- VIN
- KPTG0B1FS5P199339
- PČV
- 1940413
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 8. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 9. 2006
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- 665 925
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 121 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2696
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 177
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2001/100A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,02
- Spotřeba předpis
- ES1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10,7 / 7,4 / 8,6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 74.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4720/ 1870/ 1760
- Rozvor [mm]
- 2820
- Provozní hmotnost
- 1972
- Hmotnosti provozní Do
- 2069
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2550/ 2550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1250/ 1250
1585/ 1585
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6050/ 6050
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- P235/70 R16 104T/ 7JJ X 16 ET43
P235/70 R16 104T/ 7JJ X 16 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- KPTG0B1FS5P199339
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 5639-003-02
- Číslo TP
- UB194624
- Číslo ORV
- UAX750078
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- HRADEC KRÁLOVÉ
- Doplňkový text na TP
- A50-X
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KPTG0B1FS5P199339
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.