SSANGYONG REXTON

  • 2006
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2696 cm³
  • 121 kW ≈ 165 k

VINKPTG0B1FS6P221279

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KPTG0B1FS6P221279

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Nizozemské království), datum dovozu 7. 9. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 17 dnů (7. 9. 2018 až 24. 9. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SSANGYONG
Model
REXTON
Typ
/ RJ
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
22. 6. 2006
Datum 1. registrace v ČR
7. 9. 2018
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2696 cm³
Výkon
121 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
262 395 km
při prohlídce 9. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 186–252 tis. km (medián 219 653 km, 43 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
CARTO spol. s r.o.
od 23. 7. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
7. 9. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
7. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel KARAVANYEU s.r.o. (IČO 24230821) Registr silničních vozidel
24. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 8. 2019 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 7. 2025 Nový vlastník a provozovatel CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 2019202120232025 31. 8. 2018: 154 695 km4. 9. 2018: 154 744 km12. 9. 2018: 154 807 km9. 8. 2019: 169 839 km3. 9. 2020: 184 806 km2. 5. 2023: 225 833 km30. 5. 2023: 227 928 km21. 7. 2025: 262 346 km9. 9. 2026: 262 395 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 262 395 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
9. 9. 2028
21. 7. 2025 Evidenční kontrola Hradec Králové (č. 3609) 262 346 km způsobilé bez závad
30. 5. 2023 Opakovaná STK + měření emisí Jihlava (č. 3763) 227 928 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
30. 5. 2025
2. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3763) 225 833 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 6 vážných
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 4.8.1.1.4 Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). vážná
  • 4.10.1.2 Zásuvka nebo zástrčka poškozená tak (mechanicky, oxidace apod.), že poškození zjevně ovlivňuje funkci některého světelného zařízení přípojného vozidla nebo negativně ovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
1. 6. 2023
3. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 184 806 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
3. 9. 2022
9. 8. 2019 Evidenční kontrola Velké Meziříčí (č. 3706) 169 839 km způsobilé bez závad
12. 9. 2018 Opakovaná STK Kolín (č. 3210) 154 807 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 9. 2020
4. 9. 2018 Před registrací Kolín (č. 3210) 154 744 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 10. 2018
31. 8. 2018 Měření emisí Kolín (č. 420409) 154 695 km – bez závad 31. 8. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2018 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-18-09-0104
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Nizozemské království
    Nový vlastník a provozovatel KARAVANYEU s.r.o. (IČO 24230821)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2020
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2020 · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-18-09-0532
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-19-08-0259
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-20-09-0133
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2023 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-23-05-0002
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2025 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-23-05-0581
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-25-07-2096
  11. Nový vlastník a provozovatel CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Konec vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2028 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-26-09-0883
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SSANGYONG REXTON 2006 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 36,1 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,9 %

Srovnáváme s 144 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SSANGYONG REXTON

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 10. 3. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2005 – 30. 11. 2010) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
SSANGYONG
Obchodní označení
REXTON
Typ
/ RJ
Varianta
RDD
Verze
AF27
Typ kód
RJ
VIN
KPTG0B1FS6P221279
PČV
15386119
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
SSANGYONG MOTOR COMPANY
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
22. 6. 2006
Datum 1. registrace v ČR
7. 9. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SSANGYONG MOTOR COMPANY
Typ motoru
665 925
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
121 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2696
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
170

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.02
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
321 / 222 / 248
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
12 / 8.3 / 9.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3000
Za jízdy
73.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4720/ 1870/ 1760
Rozvor [mm]
2820
Provozní hmotnost
2075
Hmotnosti zatížení SZ
128
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2760/ 2760
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1250/ 1250
1585/ 1585
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3200/ 3200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5960/ 5960
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
P255/60 R18 108H / 7.5J X 18 ET43
P255/60 R18 108H / 7.5J X 18 ET43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SSANGYONG MOTOR COMPANY
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5639-015-00
ES/EU
E4*2001/116*0060*09
Číslo ORV
UBK718564
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DEPOZIT 541/25
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e4*2001/116*0060*09
*23: 5
*35: 2 075 - 2 176
*36: 2 760/2 760
*37: 1 250/1 250; 1 585/1 585
*39: 3 200/3 200
*40: 750/750
*41: 5 960/5 960
*57: AUT
CO2: 321/222/248 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*14: 1 760 - 1 830
*20-21: 7Jx16 ET43; P255/70 R16 109H
7Jx16 ET43; P235/75 R16 108H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Rozchod:1550/1540 mm
1.REGISTRACE VOZIDLA DLE TP NL 22.6.2006,ORIGINÁL TP ODEBRÁN MĚÚ KOLÍN
OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ V ZEMI PŮVODU
29.05.2023 OBNOVENO VIN VOZIDLA NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ Z DŮVODU KOROZE. VIN VYRAŽENO
NA RÁMU VOZIDLA ZA PRAVÝM PŘEDNÍM KOLEM.

Další ověření (externí odkazy)