SSANGYONG KYRON
- 2008
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2696 cm³
- 121 kW ≈ 165 k
VINKPTS0C1FS7P062928
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/KPTS0C1FS7P062928
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 11. 9. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SSANGYONG
- Model
- KYRON
- Typ
- / DJ
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 2015
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2696 cm³
- Výkon
- 121 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741) od 30. 9. 2026
- Provozovatel: Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741) od 30. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let (všechny roky výroby): 156–250 tis. km (medián 201 525 km, 101 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 9. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 9. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 9. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | 182 986 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2027 |
| 7. 5. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 180701) | 182 985 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2027 |
| 24. 5. 2023 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | 163 309 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 5. 2025 |
| 23. 5. 2023 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 163 282 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2025 |
| 12. 5. 2021 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | 150 011 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2023 |
| 11. 5. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 470509) | 150 002 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | 138 917 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2021 |
| 16. 5. 2019 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570519) | 138 899 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2021 |
| 27. 9. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | 94 484 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2018 |
| 7. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3743) | 81 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3743) | 81 538 km | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2016 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULYProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2014 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Dovoz ze zahraničí Italská republika
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2015 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2015 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2018 · stanice: Letiště 1894, 76502, Otrokovice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2021 · stanice: Letiště 1894, 76502, Otrokovice · protokol CZ-3767-19-05-0593
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2023 · stanice: Letiště 1894, 76502, Otrokovice · protokol CZ-3767-21-05-0401
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2025 · stanice: Letiště 1894, 76502, Otrokovice · protokol CZ-3767-23-05-0805
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2027 · protokol CZ-3855-25-05-0441
-
Nový vlastník a provozovatel Auto LiCar s.r.o. (IČO 26860741)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (SSANGYONG KYRON 2008 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 29 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,7 %
Srovnáváme s 31 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SSANGYONG KYRON
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- SSANGYONG
- Obchodní označení
- KYRON
- Typ
- / DJ
- Varianta
- AFAL
- Verze
- AFB41
- Typ kód
- DJ
- VIN
- KPTS0C1FS7P062928
- PČV
- 13201119
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 2015
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- 665 950
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 121 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2696
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.59
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 292 / 229 / 242
- Spotřeba předpis
- 2004/3EC
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.1 / 8.6 / 9.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 3000
- Za jízdy
- 73.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4660/ 1880/ 1755
- Rozvor [mm]
- 2740
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2043
- Hmotnosti provozní Do
- 2128
- Hmotnosti zatížení SZ
- 92
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2530/ 2530
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1400/ 1400
1620/ 1620
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2300/ 2300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4830/ 4830
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 255/60 R18 108H / 7.5J X 18 ET43
255/60 R18 108H / 7.5J X 18 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SSANGYONG MOTOR COMPANY, LTD., KOREJSKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 8
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6148-005-02
- ES/EU
- E4*2001/116*0107*
- Číslo ORV
- UBO734855
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*3: M1
*42: TŘÍDA A50-X]
CO2: 292/229/242 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*31 (14): 1 740 - 1 755
*44,45 (20-21): 7J X 16 ET43; 235/75 R16 108H
6.5J X 16 ET43; 225/75 R16 104H
Minimální index zatížení a rychlosti 104H.
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Výbava: klimatizace, 8x airbag, ESP, střešní nosič zavazadel.
První registrace vozidla 14.11.2008.
Originály dokladů o schválení tech. způsobilosti v zemi původu byly odebrány.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: KPTS0C1FS7P062928
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.