JOHN DEERE 7430 PREMIUM

  • 2009
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6788 cm³
  • 146 kW ≈ 199 k

VINL07430N601587

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/L07430N601587

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Velká Británie a Severní Irsko), datum dovozu 7. 10. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
JOHN DEERE
Model
7430 PREMIUM
Typ
MW2
Datum 1. registrace
1. 3. 2009
Datum 1. registrace v ČR
11. 4. 2014
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6788 cm³
Výkon
146 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 3. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
11 224 km
při prohlídce 24. 3. 2025
2
Vlastníci v registru
Štefan Spišiak
od 29. 10. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 2009 První registrace Registr silničních vozidel
7. 10. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
11. 4. 2014 Nový vlastník a provozovatel KLAS Horní Ves s.r.o. (IČO 49050702) Registr silničních vozidel
29. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Štefan Spišiak (IČO 14643804) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 5005 0007 50010 00012 500 201420162018202020222024 24. 9. 2013: 3 766 km3. 4. 2014: 3 767 km30. 5. 2018: 8 410 km28. 6. 2018: 8 561 km30. 9. 2021: 11 007 km24. 3. 2025: 11 222 km24. 3. 2025: 11 223 km24. 3. 2025: 11 224 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 3. 2025 Pravidelná STK Znojmo (č. 3717) 11 224 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 3. 2029
24. 3. 2025 Měření emisí Hrušovany nad Jevišovkou (č. 571319) 11 223 km způsobilé bez závad 24. 3. 2029
24. 3. 2025 Měření emisí Hrušovany nad Jevišovkou (č. 571319) 11 222 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
30. 9. 2021 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3717) 11 007 km způsobilé bez závad
28. 6. 2018 Opakovaná STK Lednice (č. 3734) 8 561 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 5. 2022
30. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Lednice (č. 3734) 8 410 km dočasně způsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 0.1.5.1 Neschválená úprava umístění tabulky registrační značky na vozidle vzhledem k minimální nebo maximální výšce nad vozovkou nebo umístění tabulky registrační značky vzhledem k podélné střední rovině vozidla (vlevo nebo na střed) neodpovídá požadavkům a tyto změny umístění nejsou zapsány ve výjimce v… vážná
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 6.1.3.5.2 Palivové potrubí / hadice je netěsné nebo poškozené nebo zjevná koroze palivového potrubí / spojovacích prvků (spon) má vliv na spolehlivost a těsnost systému. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
29. 6. 2018
3. 4. 2014 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3323) 3 767 km způsobilé bez závad
24. 9. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3323) 3 766 km způsobilé bez závad 24. 9. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Velká Británie a Severní Irsko
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel KLAS Horní Ves s.r.o. (IČO 49050702)
    Prohlídka na žádost provozovatele platnost do 11. 4. 2018 · stanice: Nová 514/II, 392 01, Soběslav
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-05-1445
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-06-1280
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 671 67, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-21-09-0564
  8. Nový vlastník a provozovatel Štefan Spišiak (IČO 14643804)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2029 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 671 67, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-25-03-0499
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
JOHN DEERE
Obchodní označení
7430 PREMIUM
Typ
MW2
Varianta
CD44
Typ kód
MW2
VIN
L07430N601587
PČV
12813419
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
DEERE & COMPANY, MOLINE, USA
Datum 1. registrace
1. 3. 2009
Datum 1. registrace v ČR
11. 4. 2014
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - JOHN DEERE CG014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DEERE & COMPANY, MOLINE, USA
Typ motoru
6068HL482
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
146 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6788
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
97/68HA
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
2,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2250
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5250/ 2550/ 3055
Rozvor [mm]
2685
Provozní hmotnost
7100
Hmotnosti provozní Do
9890
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
12300/ 12300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5500/ 5500
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 24725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
41890/ 34615
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/60 R 28 146 A8 / DW20A X 28 VF
710/60 R 38 160 A8 / DW25A X 38 VF
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DEERE & COMPANY, MOLINE, USA
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT.3
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6816-005-00
ES/EU
e1*2003/37*0006*22
Číslo TP
ZA032694
Číslo ORV
ZAA212413
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
Dovoz VB
Další záznamy
*20: BEZPEČNOSTNÍ KABINA - JOHN DEERE CG015
*23,24: 1;*23: 2; *35: 7 100 - 9 890; *36: 12 300/12 300;
*37: 5 500 / 5 500; 9 500 / 9 000; *39: 32 000/24 725; *40: 3 000/1 500; *41: 41 890/34 615
*56x: NE; *57x: ANO; *58x: VZDUCHOVÉ
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 280x200 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 920 - 5 250; *30: 1 860 - 2 550; *31: 2 815 - 3 055
*29,30,31,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů spojovacích zařízení. Traktor může být vybaven
přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 010 kg (18x50 + 1x60 nebo 110) nebo 1 260 kg (1x60 nebo
110 + 1x400 nebo 1x900 nebo 1x1150) nebo předním TBZ, případně
závažím v předním TBZ o hmotnosti až 900 kg, a závažími v zadních
kolech o hmotnosti až 330 kg (2x3x55) nebo 231 kg (2x3x38.5).
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 mm/2 000; výkyvné táhlo/1 800; hák/3 000;
piton/3 000; kulový závěs K80/3 000; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další výbavě traktoru.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W15Lx28; 480/65 R 28 129 A8; 3 700 / DW15Lx28; 540/65 R28 137 A8; 4
600 W15Lx28; 480/70 R 28 140 A8; 5 000 / W13x28; 420/70 R 28 139 A8;4 860
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW18Lx38; 600/65 R 38 147 A8; 6 150 / W18Lx38; 650/65 R 38 154 A8; 7
500 W18Lx38; 580/70 R 38 155 A8; 7 750 / W16Lx38; 18.4 R 38 146 A8;
6 000 Další rozměry pneumatik a jejich kombinace jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m navíc:
- celková šířka je větší než je předepsáno,
- vzdálenost světel. zař. od bočního obrysu vozidla je větší než je předepsáno.
IDV dovoz Velká Británie - první registrace 01.03.2009.
Vozidlo vyhovuje podmínkám z.č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
TP VB č. 21848430565 odebrán; (RZ: SV09BKJ).

Další ověření (externí odkazy)