LAMBORGHINI R3 EVO 100 14S A /

  • 2009
  • STŘÍBRNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4038 cm³

VINL14S934WVT5398

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/L14S934WVT5398

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Typ
LAMBORGHINI R3 EVO 100 14S A /
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 12. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2009
Barva
STŘÍBRNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4038 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
T1 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 10. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 402 km
při prohlídce 24. 10. 2013
1
Vlastník v registru
FARMERS spol. s r.o.
od 31. 3. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 12. 2009 První registrace SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831) Registr silničních vozidel
31. 3. 2010 Nový vlastník a provozovatel FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307) Registr silničních vozidel
31. 3. 2010 Nový provozovatel FARMERS SPOL. S R.O. VOLETÍNSKÁ 252 PORÍCÍ TRUTNOV Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 10. 2025 Pravidelná STK Trutnov (č. 3640) – způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
8. 10. 2029
22. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Trutnov (č. 3640) – způsobilé bez závad 22. 10. 2025
25. 10. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3640) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
25. 10. 2021
24. 10. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3640) 4 402 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
24. 10. 2017
9. 4. 2010 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3601) – způsobilé bez závad 9. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2013
  2. Nový vlastník a provozovatel FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307)
    Nový provozovatel FARMERS SPOL. S R.O. VOLETÍNSKÁ 252 PORÍCÍ TRUTNOV
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2017 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2021 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-17-60-8015
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2025 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-21-60-9007
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2029 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-25-10-0359
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (28)

Identifikace

Typ
LAMBORGHINI R3 EVO 100 14S A /
VIN
L14S934WVT5398
PČV
12145032
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T1
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 12. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 12. 2009
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
BF 4 M 2012 CODE CE 71T
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4038
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/

Rozměry a hmotnosti

Provozní hmotnost
7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
0/ 7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
L14S934WVT5398
Barva
STŘÍBRNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA172411
Číslo ORV
ZAA008880
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ

Další ověření (externí odkazy)