KAROSA CAS K25 - L 101

  • 1990
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 212 kW ≈ 288 k

VINL2FA0005

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/L2FA0005

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (10. 5. 2018 až 12. 7. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Model
CAS K25 - L 101
Typ
LIAZ 101.860 CAS 25
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
18. 9. 1990
Datum 1. registrace v ČR
18. 9. 1990
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
212 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
30 014 km
při prohlídce 10. 7. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Obec Vikýřovice
od 12. 7. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 9. 1990 První registrace Hasičský záchranný sbor okresu Benešov (IČO 14798107) Registr silničních vozidel
18. 1. 2001 Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371) Registr silničních vozidel
14. 12. 2009 Nový provozovatel MESTYS ZDISLAVICE ZDISLAVICE 6 257 64 ZDISLAVICE Registr silničních vozidel
14. 1. 2010 Nový vlastník a provozovatel Městys Zdislavice (IČO 00233072) Registr silničních vozidel
10. 5. 2018 Nový vlastník a provozovatel VODAK Humpolec, s.r.o. (IČO 49050541) Registr silničních vozidel
12. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel Obec Vikýřovice (IČO 00635898) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 200920122015201820212024 1. 10. 2008: 18 000 km30. 9. 2009: 23 000 km13. 1. 2010: 22 347 km23. 9. 2010: 221 712 km21. 9. 2011: 23 183 km19. 9. 2012: 23 632 km16. 9. 2013: 24 334 km11. 9. 2014: 24 746 km21. 9. 2015: 25 272 km16. 9. 2016: 25 712 km13. 9. 2017: 26 557 km25. 4. 2018: 26 783 km12. 7. 2018: 26 867 km24. 7. 2018: 27 070 km25. 7. 2018: 27 076 km16. 8. 2018: 27 080 km22. 8. 2018: 27 095 km23. 7. 2019: 27 605 km23. 7. 2019: 27 611 km23. 7. 2020: 28 060 km23. 7. 2020: 28 066 km21. 7. 2021: 28 337 km21. 7. 2021: 28 343 km13. 7. 2022: 28 491 km13. 7. 2022: 28 497 km11. 7. 2023: 28 669 km11. 7. 2023: 28 675 km17. 7. 2024: 28 878 km17. 7. 2024: 28 884 km9. 7. 2025: 29 463 km11. 7. 2025: 29 488 km10. 7. 2026: 30 006 km10. 7. 2026: 30 014 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 7. 2026 Pravidelná STK Zábřeh (č. 3839) 30 014 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 7. 2027
10. 7. 2026 Měření emisí Bludov (č. 580904) 30 006 km způsobilé bez závad 10. 7. 2027
11. 7. 2025 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 29 488 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 7. 2026
9. 7. 2025 Měření emisí Bludov (č. 580904) 29 463 km způsobilé bez závad 9. 7. 2026
17. 7. 2024 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 28 884 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
17. 7. 2025
17. 7. 2024 Měření emisí Bludov (č. 580904) 28 878 km způsobilé bez závad 17. 7. 2025
11. 7. 2023 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 28 675 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 7. 2024
11. 7. 2023 Měření emisí Bludov (č. 580904) 28 669 km způsobilé bez závad 11. 7. 2024
13. 7. 2022 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 28 497 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 7. 2023
13. 7. 2022 Měření emisí Bludov (č. 580904) 28 491 km způsobilé bez závad 13. 7. 2023
21. 7. 2021 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 28 343 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 7. 2022
21. 7. 2021 Měření emisí Bludov (č. 580904) 28 337 km způsobilé bez závad 21. 7. 2022
23. 7. 2020 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 28 066 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 7. 2021
23. 7. 2020 Měření emisí Bludov (č. 580904) 28 060 km způsobilé bez závad 23. 7. 2021
23. 7. 2019 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 27 611 km způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
23. 7. 2020
23. 7. 2019 Měření emisí Bludov (č. 580904) 27 605 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
23. 7. 2020
22. 8. 2018 Opakovaná STK Šumperk (č. 3807) 27 095 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 7. 2019
16. 8. 2018 Opakovaná STK Šumperk (č. 3807) 27 080 km nezpůsobilé
5 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje ± 10% vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
25. 7. 2018 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 27 076 km nezpůsobilé
5 lehkých, 6 vážných, 1 nebezpečná
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje ± 10% vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.3.1.3.1 Některá součást listového pera je prasklá nebo pružící element je nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale systém mechanického odpružení je funkční. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 7. 2018 Měření emisí Bludov (č. 580904) 27 070 km – bez závad 24. 7. 2019
12. 7. 2018 Evidenční kontrola Pelhřimov (č. 3311) 26 867 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
25. 4. 2018 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3233) 26 783 km způsobilé bez závad
13. 9. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 26 557 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
13. 9. 2018
16. 9. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 25 712 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
16. 9. 2017
21. 9. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 25 272 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 9. 2016
11. 9. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 24 746 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 9. 2015
16. 9. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 24 334 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
16. 9. 2014
19. 9. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 23 632 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 9. 2013
21. 9. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 23 183 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 9. 2012
23. 9. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 221 712 km způsobilé
2 lehké
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 9. 2011
13. 1. 2010 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3233) 22 347 km nižší než dříve způsobilé bez závad 13. 1. 2010
30. 9. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3201) 23 000 km způsobilé
3 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8023 Na vozidle je namontován tlumič výfuku neodpovídající schválenému typu vozidla nebo schválenému provedení (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 9. 2010
1. 10. 2008 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3201) 18 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 10. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Benešov (IČO 14798107)
  2. Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2009 · stanice: K PODLESÍ 539, 261 01, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-08-10-0003
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2010 · stanice: K PODLESÍ 539, 261 01, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-09-09-0186
  5. Nový provozovatel MESTYS ZDISLAVICE ZDISLAVICE 6 257 64 ZDISLAVICE
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-10-01-0178
  7. Nový vlastník a provozovatel Městys Zdislavice (IČO 00233072)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2011 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-10-09-1197
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-11-09-1111
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-12-09-1019
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-13-09-0908
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-09-0726
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-15-09-1408
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-16-09-0946
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-09-0745
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-18-04-0719
  17. Nový vlastník a provozovatel VODAK Humpolec, s.r.o. (IČO 49050541)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Konec vyřazení z provozu HUMPOLEC
  19. Nový vlastník a provozovatel Obec Vikýřovice (IČO 00635898)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-07-0487
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-18-07-0183
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-18-08-0131
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2019 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-18-08-0161
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2020 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-19-07-0199
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-20-07-0177
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-21-07-0171
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2023 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-22-07-0097
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2024 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-23-07-0071
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2025 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-24-07-0162
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2026 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-25-07-0127
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2027 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-26-07-0240
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Obchodní označení
CAS K25 - L 101
Typ
LIAZ 101.860 CAS 25
VIN
L2FA0005
PČV
7888584
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Druh vozidla 2. ř.
SG
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
Liaz s.p. Jablonec nad Nisou
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
18. 9. 1990
Datum 1. registrace v ČR
18. 9. 1990
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
Liaz s.p. Jablonec nad Nisou
Typ motoru
M1.2A-MŠ 638
Číslo motoru
L81-612-0242N
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
212 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN 32,2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
85

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7770/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
4300
Provozní hmotnost
11890
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6320/ 6320
9680/ 9680
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
16900/ 16900
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
2.9
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.00 R20 16PR/ 8.0 - 20
11.00 R20 16PR (2)/ 8.0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA S.P. VYSOKÉ MÝTO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚS 16 ČSN 30 3 660.2
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH608499
Číslo ORV
UAU329499
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
Další záznamy
Vozidlo je opatřeno dvěma zvláštními výstražnými světly modré barvy.
Povolené vyjímky z ustanovení vyhl. FMD č. 41/1984 Sb.:
§ 48 odst. 8a - vozidlo není vybaveno doplňkovými svítilnami s obrysovými světly
§ 76 odst. 4 - neprovedené a nevyznačené homologace
§ 27 odst. 7 - jednotné ustanovení pro homologaci zpětných zrcátek
§ 40 odst. 2 - jednotné ustanovení pro homologaci automobilu z hlediska hluku
§ 43 odst. 2 - jednotné ustanovení pro schválení montáže zařízení pro osvětlení a
světelné signalizace
§ 54 odst. 1 - jednotné ustanovení pro homologaci zvukových výstražných zařízení
§ 57 odst. 1 - jednotné ustanovení pro homologaci zasklívání a zasklívacího materiálu
§ 58 odst. 1 - jednotné ustanovení pro homologaci vybavení a montáže rychloměru
§ 60 odst. 1 - není zajišťovací zařízení proti neoprávněnému použití.
Vozidlo je postavené na šasi LIAZ 101.860.

Další ověření (externí odkazy)