KAROSA
- 1990
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 212 kW ≈ 288 k
VINL2FA0056
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/L2FA0056
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA CAS K 25-L 101 / CAS K 25-L 101
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 12. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 11. 1990
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 212 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Štěpánkovice (IČO 00300756) od 27. 7. 2020
- Provozovatel: Obec Štěpánkovice (IČO 00300756) od 27. 7. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 11. 1990 | První registrace | Hasičský záchranný sbor okresu Olomouc (IČO 00096776) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje (IČO 70885940) | Registr silničních vozidel |
| 30. 3. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Bohuňovice (IČO 00298697) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Štěpánkovice (IČO 00300756) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 8. 2026 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 36 541 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 5. 8. 2026 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 36 540 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 36 091 km | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2026 |
| 7. 8. 2025 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 36 091 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2026 |
| 8. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 35 428 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 8. 2025 |
| 10. 8. 2023 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 35 014 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 8. 2024 |
| 10. 8. 2023 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 35 013 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 15. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 34 699 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2023 |
| 28. 7. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 34 218 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 7. 2022 |
| 27. 7. 2021 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 34 218 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2022 |
| 22. 7. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 33 477 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 7. 2021 |
| 22. 7. 2020 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 33 677 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2021 |
| 16. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 33 401 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 8. 2020 |
| 15. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 32 233 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 8. 2019 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 30 968 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 8. 2018 |
| 19. 8. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 29 524 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 8. 2017 |
| 19. 8. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 28 278 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2016 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 27 152 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2015 |
| 20. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 25 521 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2014 |
| 22. 8. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 23 630 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 8. 2013 |
| 25. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 22 300 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 8. 2012 |
| 25. 8. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 21 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 8. 2011 |
| 14. 7. 2009 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 20 280 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2010 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 20 201 km | nezpůsobilé | 1 vážná, 2 nebezpečné
| 30. 6. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Olomouc (IČO 00096776)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje (IČO 70885940)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Bohuňovice (IČO 00298697)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-08-0332
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-08-0347
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-08-0395
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2021 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-20-07-1182
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Štěpánkovice (IČO 00300756)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2022 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-21-07-1655
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-08-0796
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-08-0670
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-08-0426
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-08-0356
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-08-0180
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA CAS K 25-L 101 / CAS K 25-L 101
- Typ kód
- CAS K 25-L 101
- VIN
- L2FA0056
- PČV
- 3508814
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .LIAZ JABLONEC
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 12. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 11. 1990
- Druh (typ)
- CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .LIAZ JABLONEC
- Typ motoru
- MŠ 638 M1.2A
- Číslo motoru
- L91-612-0720-N
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 212 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 32 / 60
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 85
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7770/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 4300
- Provozní hmotnost
- 11890
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6320/ 6320
9680/ 9680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 16900/ 16900
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00R20 16PR/ 8,0-20
11.00R20 16PR/ 8,0-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- L2FA0056
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěs 16 ČSN 30 3660.2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1732
- Číslo TP
- UJ433548
- Číslo ORV
- UAY985981
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
- Doplňkový text na TP
- OTP:AAA925287
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM 2KS
VÝJIMLKY Z VYHL. FMD Č. 41/1984 SB., VIZ PŘÍLOHA
SCHVÁLENÉ MV ČSR-SD ČJ: 12-11238/89 A UDĚLENÉ VÝJIMKY PRO ŠASI ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI
VOZIDLO JE ZAŘAZENO DO INTEGROVANÉHO ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: L2FA0056
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.