LIAZ 110
- 1990
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 152 kW ≈ 207 k
VINL2FD0255
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/L2FD0255
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ 110
- Typ
- LIAZ 110 /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 152 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259) od 20. 4. 2009
- Provozovatel: REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259) od 20. 4. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 5. 1990 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA KYJOV | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 1993 | Nový provozovatel | Město Kyjov (IČO 00285030) | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 1996 | Nový provozovatel | Dobrovolný svazek obcí Severovýchod (IČO 46937005) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 1998 | Nový provozovatel | EKOR, s.r.o. (IČO 60700262) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2008 | Nový provozovatel | Drebitpaš spol. s r.o. (IČO 27834492) | Registr silničních vozidel |
| 20. 4. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 5 675 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2027 |
| 15. 5. 2026 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 5 671 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 7. 7. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 5 657 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2026 |
| 7. 7. 2025 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 5 649 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 1. 7. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 5 223 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 7. 2025 |
| 28. 6. 2024 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 5 215 km | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2025 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 4 477 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2024 |
| 19. 7. 2023 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 4 474 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2024 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 4 216 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 6. 2023 |
| 29. 6. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 4 190 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2023 |
| 17. 6. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 3 846 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 6. 2022 |
| 17. 6. 2021 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 3 843 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2022 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 103 449 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 4. 2021 |
| 1. 4. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 470533) | 103 448 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 4. 2021 |
| 25. 4. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 98 921 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 4. 2020 |
| 24. 4. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 470533) | 98 921 km | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2020 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 96 769 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 12. 2018 |
| 10. 5. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 96 602 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 5. 2018 |
| 27. 4. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 80 624 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 12. 2016 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 80 610 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 19. 5. 2016 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 80 210 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2016 |
| 11. 1. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 80 205 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 1. 2014 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 77 431 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 1. 2013 |
| 7. 2. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 72 624 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 2. 2012 |
| 22. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 60 706 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 22. 3. 2011 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 148 916 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2010 |
| 16. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | 148 916 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA KYJOV
-
Nový provozovatel Město Kyjov (IČO 00285030)
-
Nový provozovatel Dobrovolný svazek obcí Severovýchod (IČO 46937005)
-
Nový provozovatel EKOR, s.r.o. (IČO 60700262)
-
Nový provozovatel Drebitpaš spol. s r.o. (IČO 27834492)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Nový vlastník a provozovatel REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-05-0697
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-04-2299
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-04-2266
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-04-0048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-06-1799
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-3180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-07-1427
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-07-0039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-07-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-1190
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ 110
- Typ
- LIAZ 110 /
- VIN
- L2FD0255
- PČV
- 5646078
- Druh vozidla
- Nákladní automobil speciální
- Kategorie vozidla
- N3
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- MŠ 636
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 152 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 72
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 300510 /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 101/ 0
- Za jízdy
- 88
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7700/ 2500/ 3200
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 8525
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17120/ 17120
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 7
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00 R 20 16 PR/ 8.0 - 20
11.00 R 20 16 PR/ 8.0 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LIAZ S.P., JABLONEC NAD NISOU
- Výrobní číslo karoserie
- L2FD0255
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 3+1 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG239889
- Číslo ORV
- UAF518702
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ALLIANZ 874736015 15.04.2009-15.04.2010
- Další záznamy
- VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ SVĚTELNÉ ORANŽOVÉ BARVY
NA ZÁDI VOZIDLA JSOU 2DOPLŇKOVÁ KONCOVÁ, SMĚROVÁ A BRZDOVÁ
SVĚTLA VE VÝŠI 2775, RESP. 2810, RESP. 2875
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ DIAGONÁLNÍCH PNEUMATIK 11,00-20 PR/16 NB 32
NB 19,NB 30/
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: L2FD0255
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.