TATRA 815 S3 26208 6X6.2

  • 1984
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 208 kW ≈ 283 k

VINLB095757

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/LB095757

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
815 S3 26208 6X6.2
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 /
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
28. 5. 1984
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 1984
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
208 kW
Kategorie
N3G – Nákladní automobil terénní sklápěcí
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
277 421 km
při prohlídce 15. 7. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
CAMPA TRANSPORT s.r.o.
od 31. 1. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 5. 1984 První registrace Registr silničních vozidel
8. 3. 1993 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 6. 1995 Nový provozovatel Václav Kobl (IČO 12380253) Registr silničních vozidel
9. 6. 1995 Nový provozovatel A.S. HRADEC KRÁLOVÉ Registr silničních vozidel
21. 6. 1995 Nový provozovatel H A C A R a.s. (IČO 46504672) Registr silničních vozidel
29. 6. 1995 Nový vlastník 28.RÍJNA 32 SEMILY Registr silničních vozidel
29. 6. 1995 Nový provozovatel BAK stavební společnost s.r.o. (IČO 43462014) Registr silničních vozidel
10. 6. 1996 Nový provozovatel BAK a.s. (IČO 64829600) Registr silničních vozidel
12. 7. 1999 Nový provozovatel BAK a.s. (IČO 25289390) Registr silničních vozidel
28. 7. 2009 Nový provozovatel BAK stavební společnost, a.s. (IČO 28402758) Registr silničních vozidel
1. 12. 2011 Nový provozovatel HDTS POWER s.r.o. (IČO 25966944) Registr silničních vozidel
14. 3. 2012 Nový vlastník a provozovatel RODOS V+J Teodoridis s.r.o. (IČO 27504107) Registr silničních vozidel
31. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000300 000400 000500 000600 000 20102012201420162018202020222024 29. 5. 2009: 457 128 km28. 7. 2009: 458 892 km28. 7. 2009: 458 892 km21. 5. 2010: 466 901 km18. 6. 2010: 468 005 km12. 3. 2012: 478 290 km12. 3. 2012: 478 290 km13. 5. 2013: 482 207 km23. 4. 2014: 485 678 km20. 4. 2015: 488 462 km20. 4. 2016: 490 040 km28. 4. 2016: 490 129 km4. 4. 2017: 491 871 km11. 4. 2017: 491 919 km11. 4. 2018: 494 440 km9. 4. 2019: 497 664 km17. 12. 2019: 500 199 km22. 1. 2020: 500 248 km31. 3. 2020: 501 202 km2. 7. 2021: 266 101 km2. 7. 2021: 266 106 km26. 1. 2024: 269 591 km15. 7. 2024: 277 417 km15. 7. 2024: 277 421 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 7. 2024 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 277 421 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 7. 2025
15. 7. 2024 Měření emisí Jihlava (č. 570710) 277 417 km způsobilé bez závad 15. 7. 2025
26. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 269 591 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
26. 1. 2025
2. 7. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 266 106 km nižší než dříve způsobilé
13 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
2. 7. 2022
2. 7. 2021 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 266 101 km nižší než dříve způsobilé bez závad 2. 7. 2022
31. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3714) 501 202 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
31. 3. 2021
22. 1. 2020 Evidenční kontrola Česká Skalice (č. 3614) 500 248 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
17. 12. 2019 Evidenční kontrola Česká Skalice (č. 3614) 500 199 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
9. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 497 664 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
9. 4. 2020
11. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Královéhradecký kraj (č. 3614) 494 440 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
11. 4. 2019
11. 4. 2017 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 491 919 km způsobilé
8 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
4. 4. 2018
4. 4. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 491 871 km dočasně způsobilé
8 lehkých, 1 vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
4. 5. 2017
28. 4. 2016 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 490 129 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
20. 4. 2017
20. 4. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 490 040 km dočasně způsobilé
8 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.3.1.3.1 Některá součást listového pera je prasklá nebo pružící element je nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale systém mechanického odpružení je funkční. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
20. 5. 2016
20. 4. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 488 462 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 4. 2016
23. 4. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 485 678 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 4. 2015
13. 5. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 482 207 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 5. 2014
12. 3. 2012 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3601) 478 290 km způsobilé bez závad 12. 3. 2012
12. 3. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3601) 478 290 km způsobilé
10 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 3. 2013
18. 6. 2010 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3601) 468 005 km způsobilé
7 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 5. 2011
21. 5. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3601) 466 901 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 2 vážné
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5102 Spoje jednotlivých dílů, popřípadě spoje upevňující skříň karosérie (kabinu řidiče) na rám nebo na nosnou konstrukci vozidla, jsou uvolněné (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6201 Počet nebo umístění brzdových svítilen neodpovídá schválenému typu vozidla a nesplňuje předepsané podmínky (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 6. 2010
28. 7. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3601) 458 892 km způsobilé
1 lehká
  • 1041 Vozidlo bylo změněno tak, že neodpovídá údajům uvedeným v technickém průkazu vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 7. 2009
28. 7. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3601) 458 892 km způsobilé bez závad 28. 7. 2009
29. 5. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3601) 457 128 km způsobilé
6 lehkých
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 5. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový provozovatel Václav Kobl (IČO 12380253)
    Nový provozovatel A.S. HRADEC KRÁLOVÉ
  4. Nový provozovatel H A C A R a.s. (IČO 46504672)
  5. Nový vlastník 28.RÍJNA 32 SEMILY
    Nový provozovatel BAK stavební společnost s.r.o. (IČO 43462014)
  6. Nový provozovatel BAK a.s. (IČO 64829600)
  7. Nový provozovatel BAK a.s. (IČO 25289390)
    Konec: vlastník 28.RÍJNA 32 SEMILY
  8. Nový provozovatel BAK stavební společnost, a.s. (IČO 28402758)
  9. Nový provozovatel HDTS POWER s.r.o. (IČO 25966944)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2013 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
  11. Nový vlastník a provozovatel RODOS V+J Teodoridis s.r.o. (IČO 27504107)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2014 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-13-05-0480
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-14-04-1053
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-15-04-0891
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-16-04-1185
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-16-04-1661
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-04-0160
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2018 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-04-0551
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-18-04-0602
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-04-0493
  21. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-12-0707
  22. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-01-0714
  23. Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-03-0236
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-07-0099
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2024 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-24-01-0839
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2025 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-24-07-0478
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – NA JERÁBU 139, DAVLE, OKR. PRAHA ZÁPAD
  • Nový provozovatel – MILÁNSKÁ 462 PRAHA 10

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (TATRA 815 S3 26208 6X6.2 1984 v ČR obvykle 2,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 22 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 815 S3 26208 6X6.2

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
815 S3 26208 6X6.2
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 /
VIN
LB095757
PČV
6150776
Druh vozidla
Nákladní automobil terénní sklápěcí
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
28. 5. 1984
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 1984
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, N.P.,KOPŘIVNICE
Typ motoru
T 3-929.11
Číslo motoru
21456
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
208 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
33 / 62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6980/ 2500/ 3155
Rozvor [mm]
3550+1320
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 25000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7000/ 7000
10400/ 9000
10400/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
47000/ 44000
Ložná délka
4310
Ložná šířka
2305
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0 - 20 - 172/335 - 10/2
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0 - 20 - 172/335 - 10/2
11.0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8.0 - 20 - 172/335 - 10/2
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
TATRA, N.P.,KOPŘIVNICE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50 -X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
1417-001-86
Číslo ORV
UBM789133
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
poř.č.649/11
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*20-23: 22.5 x 9.00; 315/80 R 22.5
22.5 x 8.25; 295/80 R 22.5

Další ověření (externí odkazy)