LINHAI LH1100U-D T1b

  • 2021
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1123 cm³
  • 18,2 kW ≈ 25 k

VINLL8RH2EW3M0G00354

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/LL8RH2EW3M0G00354

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LINHAI
Model
LH1100U-D T1b
Typ
/ RH
Datum 1. registrace
30. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
30. 11. 2021
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1123 cm³
Výkon
18,2 kW
Kategorie
T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
9 080 km
při prohlídce 25. 11. 2025
1
Vlastník v registru
Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace
od 30. 11. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 11. 2021 První registrace Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace (IČO 75063468) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

9 0009 500 11/2025 25. 11. 2025: 9 080 km25. 11. 2025: 9 080 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 11. 2025 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 9 080 km způsobilé bez závad 25. 11. 2027
25. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 9 080 km způsobilé bez závad 25. 11. 2029

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace (IČO 75063468)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2025
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2029 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-11-0097
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-11-0099
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
LINHAI
Obchodní označení
LH1100U-D T1b
Typ
/ RH
Varianta
2
Verze
EW
Typ kód
RH
VIN
LL8RH2EW3M0G00354
PČV
17134609
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1b
Výrobce vozidla
JIANGSU LINHAI POWER M. GR. CORP., ČÍNA
Datum 1. registrace
30. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
30. 11. 2021
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ RÁM
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
KUBOTA CORPORATION, JAPONSKO
Typ motoru
D1105-EF02
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
18.2 /
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1123
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
55

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3000
Za jízdy
84

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3110/ 1543/ 1990
Rozvor [mm]
1930
Provozní hmotnost
882
Hmotnosti zatížení SZ
30
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1412/ 1412
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
622/ 622
790/ 790
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
520/ 520
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
520/ 520
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
1932/ 1932
Ložná délka
911
Ložná šířka
1315
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/ 230/65-14 (26X9-14) 74F
/ 280/55-14 (26X11-14) 84F
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JIANGSU LINHAI POWER M. GR. CORP., ČÍNA
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12146-101-01
ES/EU
e13*167/2013*00294*01
Číslo TP
ZB074486
Číslo ORV
ZAA421473
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158

Další ověření (externí odkazy)