SHINERAY
- 2011
- ORANŽOVÁ
- benzin (BA)
- 229 cm³
- 10 kW ≈ 14 k
VINLXYZCNL04B0360848
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 14:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/LXYZCNL04B0360848
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (30. 9. 2021 až 1. 11. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SHINERAY
- Typ
- SHINERAY . XY250STXE / XY250STXE
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 21. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 9. 2011
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 229 cm³
- Výkon
- 10 kW
- Kategorie
- LE – MOTOCYKL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Martin Zima (IČO 47774444) od 20. 2. 2023
- Provozovatel: Martin Zima (IČO 47774444) od 20. 2. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 9. 2011 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 9. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 18. 10. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Zima (IČO 47774444) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 2. 2023 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 3 416 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2027 |
| 17. 2. 2023 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 3 416 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 19. 3. 2023 |
| 1. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3402) | 2 818 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3241) | 2 339 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | 1 758 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 23. 9. 2023 |
| 9. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3208) | 15 943 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | 1 590 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 9. 2019 |
| 31. 8. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | 1 213 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2017 · stanice: Svitavská 1610, 57101, Moravská Třebová · protokol CZ-3646-15-08-0464Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2017 · stanice: Svitavská 1610, 57101, Moravská Třebová
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2019 · stanice: Svitavská 1610, 57101, Moravská Třebová · protokol CZ-3646-17-09-0218
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-17-10-0259
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2023 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-19-09-1102
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-21-09-0960
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-21-11-0011
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-02-0966
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2027 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-02-0980
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Zima (IČO 47774444)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- SHINERAY
- Typ
- SHINERAY . XY250STXE / XY250STXE
- Typ kód
- XY250STXE
- VIN
- LXYZCNL04B0360848
- PČV
- 6729876
- Druh vozidla
- MOTOCYKL
- Kategorie vozidla
- LE
- Výrobce vozidla
- CHONGQING SHINERAY M. MAN., CO.LTD., ČÍNA
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 21. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 9. 2011
- Druh (typ)
- ČTYŘKOLKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CHONGQING SHINERAY M. MAN., CO.LTD., ČÍNA
- Typ motoru
- 167FMM
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 10 / 7750
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 229
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 70
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0.056
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/30
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 3875
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 1690/ 1100/ 1130
- Rozvor [mm]
- 1140
- Provozní hmotnost
- 177
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 327/ 327
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 180/ 180
210/ 210
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 21 X 7 - 10 48J/ 5.5 X 10
19 X 9.5 - 8 44J/ 7.0 X 8
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2002/24*1417*03
- Číslo TP
- UM019981
- Číslo ORV
- UBC226380
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*3(J): L7E - DLE ČLENĚNÍ ES
*44(20): 6.5 X 10; 205/50-10 49J
*45(21): 7.0 X 10; 225/45-10 50J
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: LXYZCNL04B0360848
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.