AVIA A31.1K

  • 1992
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VINM002502

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/M002502

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1992. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
A31.1K
Typ
AVIA 31 N SM / DA 12
Rok výroby
1992
Datum 1. registrace
28. 2. 1992
Datum 1. registrace v ČR
28. 2. 1992
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
N2 – Speciální automobil skříňový
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
436 km
při prohlídce 7. 3. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
OBEC VYSOKÉ POLE

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 2. 1992 První registrace Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 200920122015201820212024 9. 12. 2008: 11 182 km14. 1. 2010: 11 186 km18. 1. 2012: 7 963 km11. 1. 2013: 7 963 km9. 1. 2014: 7 963 km4. 2. 2015: 7 962 km17. 2. 2016: 7 962 km1. 3. 2017: 7 962 km19. 3. 2018: 17 km29. 3. 2019: 120 km30. 3. 2020: 251 km8. 3. 2022: 329 km8. 3. 2023: 403 km7. 3. 2024: 436 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 436 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 3. 2026
8. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 403 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
8. 3. 2025
8. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 329 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
8. 3. 2024
30. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 251 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
30. 3. 2021
29. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 120 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
29. 3. 2020
19. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3738) 17 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
19. 3. 2019
1. 3. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 962 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
1. 3. 2018
17. 2. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 962 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
17. 2. 2017
4. 2. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 962 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
4. 2. 2016
9. 1. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 963 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
9. 1. 2015
11. 1. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 963 km způsobilé bez závad 11. 1. 2014
18. 1. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 963 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7044 Akumulátor je uvolněn, ale nemůže dojít k samovolné změně polohy nebo ke zkratu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 1. 2013
14. 1. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 11 186 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6284 Zvláštní výstražné světelné zařízení je poškozeno, avšak není vyřazeno z činnosti (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 1. 2011
9. 12. 2008 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 11 182 km způsobilé
4 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7044 Akumulátor je uvolněn, ale nemůže dojít k samovolné změně polohy nebo ke zkratu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 10. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2009 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-08-12-0045
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2011 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-10-01-0077
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-12-01-0108
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-13-01-0063
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-14-01-0043
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-15-02-0016
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-16-02-0085
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-03-0002
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-18-03-0085
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-03-0132
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-03-0116
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-03-0031
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-03-0022
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-03-0030
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový vlastník a provozovatel – OBEC VYSOKÉ POLE

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
A31.1K
Typ
AVIA 31 N SM / DA 12
Typ kód
DA 12
VIN
M002502
PČV
9005528
Druh vozidla
Speciální automobil skříňový
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AVIA K.P. PRAHA
Rok výroby
1992
Datum 1. registrace
28. 2. 1992
Datum 1. registrace v ČR
28. 2. 1992
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ SPECIÁLNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
AVIA K.P. PRAHA
Typ motoru
712.18.0
Číslo motoru
03373
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 0
Za jízdy
86

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5610/ 2230/ 2675
Rozvor [mm]
2680
Provozní hmotnost
4565
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5990/ 5990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2200/ 2200
4400/ 4400
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1900/ 1900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7890/ 7890
Ložná délka
3510
Ložná šířka
2160
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6.50-20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5.50 X 20 DC
6.50-20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5.50 X 20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA s.p. JAROMĚŘ
Výrobní číslo karoserie
M002502
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2+7 / 0
Spojovací zařízení - druh
03 ČSN 30 3660.1
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
1410-021-83
Číslo ORV
UBN060758
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
Další záznamy
SD/12-17584/90 - 28.11.1990
VOZIDLO MŮŽE BÝT V PROVEDENÍ :
-A31.1/4 T.J. SE 4 ST. PŘEVODOVKOU
-S PNEUMATIKAMI 6.50 R 10 PR
POVOLENY TRVALÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ :
a) VYHLÁŠKY FMD Č.41/84SB.:
§ 21/3 - OVLADAČ ZHÁŠENÍ MOTORU A OVLADAČE TOPENÍ NEMAJÍ SYMBOLY PRO JEJICH IDENTIFIKACI
§ 22/1 - VÝHLED ŘIDIČE SMĚREM NAHORU A NA LEVOU STRANU JE MENŠÍ NEŽ POŽADUJE METODIKA ÚVMV Č.D-11.2
§ 28/1 - INTERIÉR KABINY NESPLŇUJE ZCELA POŽADAVKY NA PŘIMĚŘENÉ PLNĚNÍ PŘEDPISU EHK Č.21 - VNITŘNÍ VÝČNĚLKY
§ 28/3 - VOZIDLO NESPLŇUJE ČÁSTEČNĚ PODMÍNKY PRO HOMOLOGACI PODLE PŘEDPISU EHK Č.61 Z HLEDISKA VNĚJŠÍCH VÝČNĚLKŮ
§ 40/2 - VOZIDLO NESPLŇUJE LIMIT VNĚJŠÍHO HLUKU A NENÍ TAKTO HOMOLOGOVÁNO
§ 43/2/4 - VOZIDLO NENÍ HOMOLOGOVÁNO PODLE PŘEDPISU EHK Č.48 - ROZSAHU VERTIKÁLNÍHO NASTAVENÍ SVĚTLOMETŮ
S POTKÁVACÍM SVĚTLEM JE DOSAŽENO S POUŽITÍM SKOKOVÉ REGULACE OVLÁDANÉ VNĚ VOZIDLA
§ 57/6 - UPEVNĚNÍ DRŽÁKU CLONY PROTI SLUNCI JE PROVEDENO ŠROUBY, JEJICHŽ HRANY MAJÍ POLOMĚR ZAOBLENÍ MENŠÍ NEŽ 3.5 MM
b) VYHLÁŠKY Č.145/56 Ú.L. UPRAVNÉ VYHLÁŠKOU Č.103/78 SB.:
§ 92 - PŘEDNÍ SPZ JE UMÍSTĚNA NA PŘEDNÍM NÁRAZNÍKU VPRAVO OD PODÉLNÉ SVISLÉ ROVINY SOUMĚRNOSTI,
A TO V BLÍZKOSTI VLEČNÉHO ZAŘÍZENÍ
POŽÁRNÍ VÝSTROJ SE STŘÍKAČKOU PS 12. VOZIDLO JE OPATŘENO 2 ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY MODRÉ BARVY.
POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č.41/1984 SB. (§/ODST.)
10/5b - PŘÍPOJNÉ VOZIDLO KATEGORIE 02 JE NEBRZDĚNÉ
52/7 - VÝSTRAŽNÁ SVĚTLA (MAJÁKY) NEPLNÍ VIDITELNOST ZEZADU V OSE VOZIDLA
VOZIDLO JE POSTAVENO NA ŠASI AVIA A 31.1 K. VÝJIMKY POVOLENÉ PRO ŠASI ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI
KAROSA, STÁTNÍ PODNIK, JAROMĚŘ, ČR.
BARVA : ČERVENÁ+BÍLÁ

Další ověření (externí odkazy)