HYUNDAI I 10
- 2010
- ŠEDÁ-METAL
- benzin (BA)
- 1248 cm³
- 57 kW ≈ 77 k
VINMALAM51CBAM543508
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MALAM51CBAM543508
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- I 10
- Typ
- HYUNDAI I 10 PA / PA
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2010
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1248 cm³
- Výkon
- 57 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) od 12. 5. 2010
- Provozovatel: ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) od 12. 5. 2010
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 55–125 tis. km (medián 88 805 km, 479 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 5. 2010 | První registrace | ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 5. 2026 | Opakovaná STK | Údlice (č. 3536) | 112 146 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 5. 2028 |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Údlice (č. 3536) | 112 142 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 22. 5. 2026 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 112 140 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2028 |
| 13. 5. 2024 | Pravidelná STK | Údlice (č. 3536) | 110 410 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 5. 2026 |
| 13. 5. 2024 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 110 408 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2026 |
| 2. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 94 020 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2024 |
| 7. 5. 2020 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | 87 664 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2022 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 87 660 km | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 28. 4. 2020 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 87 659 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2022 |
| 19. 5. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 78 064 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2020 |
| 18. 5. 2018 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 78 064 km | – | bez závad | 18. 5. 2020 |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 77 295 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2018 |
| 27. 5. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 72 324 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2016 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 72 322 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 15. 6. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 12. 5. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-05-0858
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-04-1211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-05-0267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-05-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 43141, ÚDLICE · protokol CZ-3536-24-05-0543
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 43141, ÚDLICE · protokol CZ-3536-26-05-1254
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2028 · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 43141, ÚDLICE · protokol CZ-3536-26-05-1389
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (HYUNDAI I 10 2010 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 30,4 %
Srovnáváme s 1 011 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI I 10
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- I 10
- Typ
- HYUNDAI I 10 PA / PA
- Varianta
- F5P21
- Verze
- A42CZ1
- Typ kód
- PA
- VIN
- MALAM51CBAM543508
- PČV
- 8776499
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR I.
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2010
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI MOTOR I.
- Typ motoru
- G4LA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 57 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1248
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 173 / 121 / 139
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.3 / 5.1 / 5.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 4500
- Za jízdy
- 71.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3565/ 1595/ 1540
- Rozvor [mm]
- 2380
- Provozní hmotnost
- 1035
- Hmotnosti provozní Do
- 1095
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1430/ 1430
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 750/ 750
740/ 740
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2130/ 2130
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 175/60 R14 79H / 5.0J X 14 ET46
175/60 R14 79H / 5.0J X 14 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6890-005-01
- ES/EU
- E4*2001/116*0131
- Číslo TP
- UD950328
- Číslo ORV
- UAG031085
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 173/121/139 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21: 5.5J X 14 ET43; 175/60 R14 79H
6.0J X 14 ET42; 175/60 R14 79H
4T X 14 ET46; T105/70 D14 84 M - NÁHRADNÍ KOLO
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: MALAM51CBAM543508
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.