MITSUBISHI L 200 SC KB4TNENMZL6

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2477 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINMMBENKB407D007574

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MMBENKB407D007574

STK propadla 23. 6. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 23. 6. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MITSUBISHI
Model
L 200 SC KB4TNENMZL6
Typ
MITSUBISHI L 200 SC KB4TNENMZL6 KA0T / KA0T
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
4. 4. 2006
Datum 1. registrace v ČR
30. 10. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2477 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 23. 6. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
201 951 km
při prohlídce 23. 6. 2022
1
Vlastník v registru
RELEAS a.s.
od 30. 10. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 4. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
30. 10. 2009 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
30. 10. 2009 Nový vlastník RELEAS a.s. (IČO 49241061) Registr silničních vozidel
30. 10. 2009 Nový provozovatel Zdeněk Ančinec (IČO 14640856) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2010201220142016201820202022 29. 10. 2009: 15 100 km27. 10. 2011: 58 188 km25. 11. 2013: 104 425 km25. 11. 2015: 145 609 km4. 12. 2017: 187 608 km12. 3. 2020: 201 951 km13. 3. 2020: 201 951 km23. 6. 2022: 201 951 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Zlín (č. 3713) 201 951 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 6. 2024
13. 3. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 201 951 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 3. 2022
12. 3. 2020 Měření emisí Zlín (č. 470533) 201 951 km způsobilé bez závad 12. 3. 2022
4. 12. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 187 608 km způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 12. 2019
25. 11. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 145 609 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 11. 2017
25. 11. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 104 425 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
25. 11. 2015
27. 10. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 58 188 km způsobilé bez závad 27. 10. 2013
29. 10. 2009 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) 15 100 km způsobilé bez závad 29. 10. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník RELEAS a.s. (IČO 49241061)
    Nový provozovatel Zdeněk Ančinec (IČO 14640856)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-12-0113
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-03-1074
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-2371
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
MITSUBISHI
Obchodní označení
L 200 SC KB4TNENMZL6
Typ
MITSUBISHI L 200 SC KB4TNENMZL6 KA0T / KA0T
Varianta
KB121
Verze
AAAAA5NE
Typ kód
KA0T
VIN
MMBENKB407D007574
PČV
7158353
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PICK UP
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
MITSUBISHI MC, PATHUMTHANI, THAJSKO
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
4. 4. 2006
Datum 1. registrace v ČR
30. 10. 2009
Druh (typ)
PICK UP
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
MITSUBISHI MC, PATHUMTHANI, THAJSKO
Typ motoru
4D56
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2477
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.7 / 7.4 / 8.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 3000
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5040/ 1750/ 1775
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1845
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2850/ 2850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1260/ 1260
1800/ 1800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2700/ 2700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
2220
Ložná šířka
1470
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205 R16 C 8PR 110/108 R/ 6.0JJ X 16 ET46
205 R16 C 8PR 110/108 R/ 6.0JJ X 16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
MMBENKB407D007574
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6231-005-00
Číslo TP
UC151282
Číslo ORV
UAG450648
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
KOOP.Č.010/6265107337 OD 30.10.2009-29.10.2010

Další ověření (externí odkazy)