MITSUBISHI L 200 4WD
- 1996
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2477 cm³
- 64 kW ≈ 87 k
VINMMBJNK34JSG003177
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MMBJNK34JSG003177
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 3. 3. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MITSUBISHI
- Model
- L 200 4WD
- Typ
- / L200
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 7. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2477 cm³
- Výkon
- 64 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslav Adamíra (IČO 62731823) od 14. 3. 2025
- Provozovatel: Jaroslav Adamíra (IČO 62731823) od 14. 3. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 7. 1996 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 3. 2017 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 3. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Francova Lhota (IČO 00303755) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Adamíra (IČO 62731823) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 12. 2024 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 183 501 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 12. 2026 |
| 19. 12. 2024 | Měření emisí | Slavičín (č. 470541) | 183 501 km | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2026 |
| 23. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablunkov (č. 3841) | 171 500 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 2. 2025 |
| 7. 4. 2021 | Opakovaná STK | Třinec (č. 3824) | 167 598 km | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 3. 2023 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Třinec (č. 3824) | 167 591 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 9 vážných
| 29. 3. 2023 |
| 6. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3732) | 167 591 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 3. 2021 |
| 3. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3732) | 213 699 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 1. 2017 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3521) | 162 964 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 1. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-01-0875
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Obec Francova Lhota (IČO 00303755)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-17-03-0058Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2019Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-19-03-0185
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2021 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 73961, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-21-03-0645
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2023 · stanice: FRÝDECKÁ 272, 73961, TŘINEC - STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3824-21-04-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2025 · stanice: NÁVSÍ 976, 739 92, NÁVSÍ · protokol CZ-3841-23-02-0485
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-24-12-0526
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Adamíra (IČO 62731823)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- MITSUBISHI
- Obchodní označení
- L 200 4WD
- Typ
- / L200
- Varianta
- AA21
- Typ kód
- L200
- VIN
- MMBJNK34JSG003177
- PČV
- 14466841
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- MITSUBISHI MC, SITTIPOL, THAJSKO
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 25. 7. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2017
- Druh (typ)
- BA DOUBLE CAB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MITSUBISHI MC, TOKYO, JAPONSKO
- Typ motoru
- 4D56
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 64 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2477
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 135
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 93/59
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1
- Spotřeba předpis
- DLE EU 93/116
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.2 / 8.9 / 14.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 3150
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4920/ 1655/ 1745
- Rozvor [mm]
- 2960
- Rozchod [mm]
- 1400/ 1410/ /
- Provozní hmotnost
- 1690
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2810/ 2810
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1100/ 1100
1720/ 1720
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2200/ 2200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4825/ 4825
- Ložná délka
- 1530
- Ložná šířka
- 1415
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205 R16 104 Q REINFORCED/ 6 JJ X 16 ET 22
205 R16 104 Q REINFORCED/ 6 JJ X 16 ET 22
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL004589
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ ; EKO ZAPLACEN, CZ/0002/6177649177 19.9.2023-19.10.2023
- Další záznamy
- ROZCHOD : 1 400/1 410
Rok výroby neurčen, datum první registrace dle TP SRN 25.07.1996
TP ze země původu odebrány.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: MMBJNK34JSG003177
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.