MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6

  • 2007
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2477 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINMMBJNKB407D131055

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MMBJNKB407D131055

STK propadla 8. 2. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 9. 1. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MITSUBISHI
Model
L 200 DC KB4TNJNUZL6
Typ
MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 KA0T / KA0T
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
22. 8. 2007
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2007
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2477 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 8. 2. 2026
výsledek: dočasně způsobilé k provozu
Stav tachometru
261 821 km
při prohlídce 9. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 244–328 tis. km (medián 280 826 km, 34 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Statutární město Karlovy Vary
od 14. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 8. 2007 První registrace Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) Registr silničních vozidel
22. 8. 2007 Nový provozovatel Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace (IČO 00074811) Registr silničních vozidel
14. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel Statutární město Karlovy Vary (IČO 00254657) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20122014201620182020202220242026 9. 9. 2011: 84 368 km5. 9. 2013: 119 410 km1. 9. 2015: 159 403 km31. 8. 2017: 194 191 km29. 8. 2019: 237 441 km29. 8. 2019: 237 442 km23. 11. 2021: 259 788 km5. 9. 2024: 259 949 km7. 1. 2025: 260 511 km7. 1. 2025: 260 514 km8. 1. 2026: 261 761 km9. 1. 2026: 261 821 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 1. 2026 Pravidelná STK Karlovy Vary (č. 3420) 261 821 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.1.3.1 Některá součást listového pera je prasklá nebo pružící element je nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale systém mechanického odpružení je funkční. vážná
8. 2. 2026
8. 1. 2026 Měření emisí Sadov (č. 540303) 261 761 km způsobilé bez závad 8. 1. 2028
7. 1. 2025 Pravidelná STK Karlovy Vary (č. 3420) 260 514 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
7. 1. 2027
7. 1. 2025 Měření emisí Sadov (č. 540303) 260 511 km způsobilé bez závad 7. 1. 2026
5. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Karlovy Vary (č. 3420) 259 949 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
5. 9. 2026
23. 11. 2021 Evidenční kontrola Karlovy Vary (č. 3420) 259 788 km způsobilé bez závad
29. 8. 2019 Pravidelná STK Karlovy Vary (č. 3420) 237 442 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 8. 2021
29. 8. 2019 Měření emisí Karlovy Vary (č. 440324) 237 441 km způsobilé bez závad 29. 8. 2021
31. 8. 2017 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3420) 194 191 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 8. 2019
1. 9. 2015 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3420) 159 403 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 9. 2017
5. 9. 2013 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3420) 119 410 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
5. 9. 2015
9. 9. 2011 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3434) 84 368 km způsobilé bez závad 9. 9. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
  2. Konec: vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2013 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2015 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2017 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2019 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-17-08-1138
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2021 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-19-08-1205
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-21-11-1032
  9. Nový vlastník a provozovatel Statutární město Karlovy Vary (IČO 00254657)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Konec vyřazení z provozu KARLOVY VARY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-24-09-0230
  12. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-25-01-0161
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2026 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-26-01-0204
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 2007 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,6 %

Srovnáváme s 125 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
MITSUBISHI
Obchodní označení
L 200 DC KB4TNJNUZL6
Typ
MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 KA0T / KA0T
Varianta
KB121
Verze
AEAAA5NJ
Typ kód
KA0T
VIN
MMBJNKB407D131055
PČV
9411843
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PICK UP
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
MITSUBISHI MC
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
22. 8. 2007
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2007
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
MITSUBISHI MC
Typ motoru
4D56
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2477
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
283 / 196 / 228
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.7 / 7.4 / 8.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 3000
Za jízdy
74.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5000/ 1750/ 1930
Rozvor [mm]
3000
Provozní hmotnost
1935
Hmotnosti provozní Do
2070
Hmotnosti zatížení SZ
115
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2850/ 2850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1260/ 1260
1800/ 1800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2700/ 2700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
1325
Ložná šířka
1470
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/80 R16 104 S RF / 6.0JJ X 16 ET46
205/80 R16 104 S RF / 6.0JJ X 16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6231-002-02
Číslo ORV
UBK285883
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Vozidlo vybaveno zvláštním výstražným světlem s právem přednosti v jízdě.
Další záznamy
CO2: 283/196/228 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*12: 5 075
*13: 1 800
*14: 1 780
*20-21: 6.0JJX16 ET46; 205 R16 C 8PR 110/108 R
7.0JJX17 ET38; 245/65 R17 111 S RF
7.0JJX16 ET38; 245/70 R16 111 S RF
8.0JJX18 ET38; 255/55 R18 105 S RF
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 22.08.2007 ZÁPIS TZ
VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ.

Další ověření (externí odkazy)