MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6
- 2008
- ZELENÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2477 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINMMBJNKB407D140026
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MMBJNKB407D140026
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MITSUBISHI
- Model
- L 200 DC KB4TNJNUZL6
- Typ
- MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 KA0T / KA0T
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 4. 2008
- Barva
- ZELENÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2477 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) od 12. 8. 2021
- Provozovatel: SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737) od 12. 8. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 196–292 tis. km (medián 252 425 km, 47 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 4. 2008 | První registrace | Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349) | Registr silničních vozidel |
| 12. 8. 2021 | Nový vlastník | SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) | Registr silničních vozidel |
| 12. 8. 2021 | Nový provozovatel | SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Chodov (č. 3428) | 159 696 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2028 |
| 4. 2. 2026 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | 159 687 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 6. 3. 2026 |
| 4. 2. 2026 | Měření emisí | Sokolov (č. 540906) | 159 684 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 11. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 135 200 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2026 |
| 31. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 113 184 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 3. 2024 |
| 5. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Chodov (č. 3428) | 109 954 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 101 277 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 4. 2022 |
| 14. 5. 2018 | Opakovaná STK | Sokolov (č. 3402) | 89 392 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 4. 2020 |
| 19. 4. 2018 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | 89 008 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 19. 5. 2018 |
| 19. 4. 2018 | Měření emisí | Sokolov (č. 440913) | 89 007 km | – | bez závad | 19. 4. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 66 828 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 4. 2018 |
| 6. 5. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | 48 301 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2016 |
| 10. 4. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 33 190 km | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2014 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2016 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-18-04-1319
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2020 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-18-05-0850
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-20-04-0044
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-21-08-0131
-
Nový vlastník SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508)Nový provozovatel SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2024 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-22-03-1883
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2026 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-24-03-0574
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-26-02-0073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2028 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-26-02-0099
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 2008 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,8 %
Srovnáváme s 125 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MITSUBISHI
- Obchodní označení
- L 200 DC KB4TNJNUZL6
- Typ
- MITSUBISHI L 200 DC KB4TNJNUZL6 KA0T / KA0T
- Varianta
- KB121
- Verze
- AEAAA5NJ
- Typ kód
- KA0T
- VIN
- MMBJNKB407D140026
- PČV
- 4950187
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA PICK UP
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- MITSUBISHI MC, PATHUMTHANI, THAJSKO
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 4. 2008
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MITSUBISHI MC, PATHUMTHANI, THAJSKO
- Typ motoru
- 4D56
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2477
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 167
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.3
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 283 / 196 / 228
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.7 / 7.4 / 8.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5000/ 1750/ 1775
- Rozvor [mm]
- 3000
- Provozní hmotnost
- 1935
- Hmotnosti provozní Do
- 2070
- Hmotnosti zatížení SZ
- 115
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2850/ 2850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1260/ 1260
1800/ 1800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2700/ 2700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 1325
- Ložná šířka
- 1470
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/80 R16 104 S RF/ 6.0JJ X 16 ET46
205/80 R16 104 S RF/ 6.0JJ X 16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- MMBJNKB407D140026
- Barva
- ZELENÁ-METAL
- Barva doplňková
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6231-002-02
- Číslo TP
- UC555828
- Číslo ORV
- UBC145684
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dne 20.10.2021 zápis obnovy VIN náhradní technologií za částečně nečitelné VIN (koroze), Rozhodnutí Čj.:MUSO/92506/2021; ražba: na rámu vozidla pravé střední strany pod dveřmi spolujezdce.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: MMBJNKB407D140026
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.