ISUZU D - MAX

  • 2014
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2499 cm³
  • 120 kW ≈ 163 k

VINMPATFS86JCT110371

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/MPATFS86JCT110371

STK končí 3. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 6. 2. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ISUZU
Model
D - MAX
Typ
/ ATFS
Datum 1. registrace
28. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 2. 2018
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2499 cm³
Výkon
120 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: SIZ s.r.o. (IČO 27265480) od 1. 11. 2018
  • Provozovatel: SIZ s.r.o. (IČO 27265480) od 1. 11. 2018
Technická prohlídka
STK končí za 59 dnů
platnost do 3. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
184 633 km
při prohlídce 3. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let (všechny roky výroby): 105–212 tis. km (medián 177 101 km, 79 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
SIZ s.r.o.
od 1. 11. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 10. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
6. 2. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
6. 2. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 11. 2018 Nový vlastník a provozovatel SIZ s.r.o. (IČO 27265480) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 2019202020212022202320242025 1. 2. 2018: 61 507 km8. 8. 2018: 64 081 km31. 10. 2018: 64 601 km7. 1. 2021: 108 850 km3. 1. 2023: 144 719 km3. 1. 2023: 147 720 km3. 1. 2025: 184 633 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 184 633 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
3. 1. 2027
3. 1. 2023 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 147 720 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 1. 2025
3. 1. 2023 Měření emisí Liberec (č. 450532) 144 719 km způsobilé bez závad 3. 1. 2025
7. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 108 850 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 1. 2023
31. 10. 2018 Evidenční kontrola Liberec (č. 3504) 64 601 km způsobilé bez závad
8. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3772) 64 081 km způsobilé bez závad 8. 8. 2020
1. 2. 2018 Evidenční kontrola Brno (č. 3772) 61 507 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 10. 2018
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-18-02-0046
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2020 · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-18-08-0227
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-10-2042
  6. Nový vlastník a provozovatel SIZ s.r.o. (IČO 27265480)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-01-0258
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-01-0129
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2027 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-25-01-0024
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ISUZU
Obchodní označení
D - MAX
Typ
/ ATFS
Varianta
86C
Verze
WMD142B5E
Typ kód
ATFS
VIN
MPATFS86JCT110371
PČV
15014204
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BE
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
ISUZU MOTORS LIMITED
Datum 1. registrace
28. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 2. 2018
Druh (typ)
PICK UP
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ISUZU MOTORS LIMITED
Typ motoru
4JK1E5S-L
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
120 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2499
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
180

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.54
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
233 / 172 / 194
Spotřeba předpis
566/2011
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.9 / 6.5 / 7.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2700
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5295/ 1860/ 1795
Rozvor [mm]
3095
Provozní hmotnost
2062
Hmotnosti zatížení SZ
120
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1350/ 1350
1870/ 1870
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
1920
Ložná šířka
1120
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/65R17 110S/ 17 X 7.0J -33
255/65R17 110S/ 17 X 7.0J -33
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ISUZU MOTORS LIMITED
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A-50X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0413*02
Číslo TP
UH694730
Číslo ORV
UAU750217
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Rozchod kol: - přední i zadní: 1570 mm
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Vozidlo dovezeno. Datum první registrace dle TP SRN č. W S 932172 dne 28.10.2014.

Další ověření (externí odkazy)