HYUNDAI I 10

  • 2014
  • BÍLÁ
  • BA + LPG
  • 998 cm³
  • 50,7 kW ≈ 69 k

VINNLHA851LAFZ079268

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/NLHA851LAFZ079268

HYUNDAI I 10 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HYUNDAI
Model
I 10
Typ
/ IA
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
22. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem
998 cm³
Výkon
50,7 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
132 366 km
při prohlídce 24. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 51–109 tis. km (medián 76 683 km, 485 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
BONIBAY s.r.o.
od 17. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 9. 2014 První registrace Formirex s.r.o. (IČO 22802614) Registr silničních vozidel
17. 12. 2025 Nový vlastník a provozovatel BONIBAY s.r.o. (IČO 25139070) Registr silničních vozidel
2. 3. 2026 Nový provozovatel Margo Trans s.r.o. (IČO 24048364) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 00075 000100 000125 000150 000 2019202120232025 17. 9. 2018: 57 767 km4. 9. 2020: 72 312 km9. 9. 2022: 79 800 km12. 9. 2022: 79 828 km17. 9. 2024: 99 767 km27. 9. 2024: 99 824 km30. 9. 2024: 99 834 km17. 9. 2025: 104 181 km24. 9. 2026: 132 366 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3113) 132 366 km způsobilé bez závad 24. 9. 2028
17. 9. 2025 Měření emisí Spořice (č. 550309) 104 181 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.1.2.9 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.2.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
30. 9. 2024 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 99 834 km způsobilé bez závad 30. 9. 2026
27. 9. 2024 Měření emisí Málkov (č. 450309) 99 824 km způsobilé bez závad 27. 9. 2026
17. 9. 2024 Měření emisí Málkov (č. 450309) 99 767 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 6.1.3.1.2 Palivová nádrž určená pro pohon / vytápění vozidla neodpovídá požadavkům (homologace) nebo nestanovil-li výrobce jinak, staří palivové nádrže na LPG / CNG překračuje stanovenou dobu nebo nejsou na vozidle demontovány kryty palivových nádrží, pokud tak stanovil výrobce u vozidla vybaveného motorem… vážná
12. 9. 2022 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 79 828 km způsobilé bez závad 12. 9. 2024
9. 9. 2022 Měření emisí Málkov (č. 450309) 79 800 km způsobilé bez závad 9. 9. 2024
4. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Podbořany (č. 3503) 72 312 km způsobilé bez závad 4. 9. 2022
17. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Podbořany (č. 3503) 57 767 km způsobilé bez závad 17. 9. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Formirex s.r.o. (IČO 22802614)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2020 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-18-09-0327
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2022 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-20-09-0107
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-22-09-0245
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-24-09-0524
  6. Nový vlastník a provozovatel BONIBAY s.r.o. (IČO 25139070)
  7. Nový provozovatel Margo Trans s.r.o. (IČO 24048364)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2028 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-26-09-0779
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (HYUNDAI I 10 2014 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,8 %

Srovnáváme s 257 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI I 10

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
HYUNDAI
Obchodní označení
I 10
Typ
/ IA
Varianta
B5 L1 1
Verze
M54 D Z 1
Typ kód
IA
VIN
NLHA851LAFZ079268
PČV
13211949
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HYUNDAI ASSAN O.S., ISTANBUL, TURECKO
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
22. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2014
Druh (typ)
5 DVÉŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
HYUNDAI MOTOR C., SEOUL, KOREJSKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
B3LA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50.7 / 6200
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem [cm³]
998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
153

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
149 / 97 / 116
Spotřeba předpis
195/2013
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.5 / 4.2 / 5.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3750
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3665/ 1660/ 1500
Rozvor [mm]
2385
Provozní hmotnost
1064
Hmotnosti provozní Do
1126
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1470/ 1470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
750/ 750
780/ 780
/
/
Zatížení střechy
60
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/65 R14 82T / 5.5J X 14 ET47
175/65 R14 82T / 5.5J X 14 ET47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8990-007-01
ES/EU
e11*2007/46*1008
Číslo ORV
UBM974967
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 149/97/116 g/km
ROZCHOD: 1 467/1 480
Vozidlo je vybaveno dvoupalivovým systémem benzín/LPG.
Vozidlo je označeno schvalovací značkou podle požadavků předpisu EHK R-67(E11-67R-01 0261).
Při provozu na LPG platí následující technické parametry:
*14: 49.3/6 200
*54: 8.3/5.4/6.5
CO2: 133/88/104
Některé komponenty soustavy LPG nejsou vizuálně kontrolovatelné bez demontáže krytů, případně demontáže ostatních dílů vozidla.
Životnost nádrže na LPG je 10 let od data výroby nádrže.
Data výroby, resp. data ukončení životnosti tlakových nádrží, jsou uvedena na každé nádrži.
Variabilní provedení vozidla:
*20-21:
5.5J x 14 ET47; 175/65 R14 86T
3.5J x 15 ET30; T115/70 D15 90 M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)