FORD F-MAX
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12740 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINNM0KCXTP6KKL96868
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/NM0KCXTP6KKL96868
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 2. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FORD
- Model
- F-MAX
- Typ
- / CHK1
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12740 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) od 23. 12. 2021
- Provozovatel: DSPED s.r.o. (IČO 09395377) od 28. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let (všechny roky výroby): 410–570 tis. km (medián 510 402 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 6. 2019 | První registrace | F TRUCKS a.s. (IČO 06582001) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2020 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2020 | Nový provozovatel | ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. (IČO 25829653) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2021 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2021 | Nový provozovatel | Movement servis s.r.o. v likvidaci (IČO 09160213) | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 2024 | Nový provozovatel | DSPED s.r.o. (IČO 09395377) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 536 145 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 9. 2026 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 529 234 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 20. 8. 2025 |
| 18. 7. 2025 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 529 191 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2026 |
| 29. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 482 445 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 6. 2026 |
| 26. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 422 059 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2024 |
| 22. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 350 563 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 6. 2023 |
| 16. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | 300 895 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3823) | 241 108 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2022 |
| 15. 6. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 129 746 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2021 |
| 15. 6. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 129 738 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2021 |
| 20. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3618) | 78 891 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel F TRUCKS a.s. (IČO 06582001)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2020Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-01-1197
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. (IČO 25829653)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-06-0307
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-06-0246
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-12-4032
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Movement servis s.r.o. v likvidaci (IČO 09160213)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-06-1740
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-06-1805
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-06-2706
-
Nový provozovatel DSPED s.r.o. (IČO 09395377)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-25-03-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-07-0196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-09-0032
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- FORD
- Obchodní označení
- F-MAX
- Typ
- / CHK1
- Varianta
- FHU61JX
- Verze
- HCGKKPAN
- Typ kód
- CHK1
- VIN
- NM0KCXTP6KKL96868
- PČV
- 15813039
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- FORD OTOMOTIV SANAYI a.s., TURECKO
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD
- Typ motoru
- FHU6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1850
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12740
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1380
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6098/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3 600
- Provozní hmotnost
- 8384
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7 100/ 7 100
11 500/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 42000/ 42000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 154G/ 22.5X9.00
315/70 R22.5 150G [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11070-112-16
- ES/EU
- e9*2007/46*0089*16
- Číslo ORV
- UBJ379672
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #V.9B: 2017/1347D; EURO 6 D
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: NM0KCXTP6KKL96868
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.