ISUZU TURQUOISE

  • 2008
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5193 cm³
  • 139 kW ≈ 189 k

VINNNAM0ZALE02001034

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/NNAM0ZALE02001034

STK propadla 19. 6. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 10 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 5 dnů (24. 10. 2012 až 29. 10. 2012). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ISUZU TURQUOISE
Typ
ISUZU TURQUOISE . Q-BUS 31 / Q-BUS 31
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
17. 1. 2008
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5193 cm³
Výkon
139 kW
Kategorie
M1 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 19. 6. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
441 289 km
při prohlídce 19. 6. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
10
Vlastníků v registru
CLUB CZ s.r.o.
od 4. 5. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 1. 2008 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
17. 1. 2008 Nový provozovatel READYTRANS s.r.o. (IČO 27890287) Registr silničních vozidel
24. 10. 2012 Nový vlastník READYTRANS s.r.o. (IČO 27890287) Registr silničních vozidel
24. 10. 2012 Nový provozovatel Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509) Registr silničních vozidel
29. 10. 2012 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
29. 10. 2012 Nový vlastník a provozovatel Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509) Registr silničních vozidel
9. 11. 2015 Nový vlastník Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509) Registr silničních vozidel
14. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel Josef Hambálek (IČO 14818922) Registr silničních vozidel
24. 3. 2020 Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Sláma (IČO 07660529) Registr silničních vozidel
9. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel Air Truck s.r.o. (IČO 02298155) Registr silničních vozidel
26. 8. 2021 Nový vlastník a provozovatel KM-KONTROL s.r.o. (IČO 06082467) Registr silničních vozidel
4. 5. 2022 Nový vlastník a provozovatel CLUB CZ s.r.o. (IČO 25999371) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20102012201420162018202020222024 22. 1. 2009: 53 362 km14. 1. 2010: 105 772 km28. 1. 2011: 170 234 km19. 1. 2012: 224 187 km25. 10. 2012: 300 000 km25. 1. 2013: 265 572 km2. 6. 2014: 333 265 km14. 7. 2015: 214 000 km28. 7. 2015: 214 800 km5. 11. 2015: 323 206 km1. 8. 2016: 334 027 km12. 6. 2017: 344 018 km1. 8. 2017: 344 459 km1. 8. 2018: 404 201 km3. 8. 2018: 404 225 km25. 7. 2019: 421 854 km29. 7. 2019: 421 867 km24. 3. 2020: 427 060 km23. 7. 2020: 430 174 km24. 7. 2020: 430 200 km9. 8. 2021: 439 680 km25. 4. 2022: 439 841 km26. 4. 2022: 439 841 km3. 5. 2022: 439 841 km18. 6. 2024: 441 268 km19. 6. 2024: 441 289 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 6. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 441 289 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 1.1.4.1.1 Některý manometr je vadný, avšak výstražná signalizace nízkého tlaku vzduchuje plně funkční. lehká
19. 6. 2026
18. 6. 2024 Měření emisí Chrudim (č. 460319) 441 268 km způsobilé bez závad 18. 6. 2026
3. 5. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla Pardubice (č. 3622) 439 841 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 5. 2024
26. 4. 2022 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 439 841 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
26. 4. 2023
25. 4. 2022 Měření emisí Chrudim (č. 460319) 439 841 km způsobilé bez závad 25. 4. 2023
9. 8. 2021 Evidenční kontrola Roudnice nad Labem (č. 3513) 439 680 km způsobilé bez závad
24. 7. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 430 200 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
24. 7. 2021
23. 7. 2020 Měření emisí Dubí (č. 450915) 430 174 km způsobilé bez závad 23. 7. 2021
24. 3. 2020 Evidenční kontrola Krásná Lípa (č. 3501) 427 060 km způsobilé bez závad
29. 7. 2019 Pravidelná STK Krásná Lípa (č. 3501) 421 867 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 9.9.1.1 Vnitřní označení autobusu předepsanými nápisy nebo piktogramy je poškozené, ale čitelné. lehká
29. 7. 2020
25. 7. 2019 Měření emisí Varnsdorf (č. 450227) 421 854 km způsobilé bez závad 25. 7. 2020
3. 8. 2018 Pravidelná STK Nový Bor (č. 3512) 404 225 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 9.9.1.1 Vnitřní označení autobusu předepsanými nápisy nebo piktogramy je poškozené, ale čitelné. lehká
3. 8. 2019
1. 8. 2018 Měření emisí Varnsdorf (č. 550209) 404 201 km – bez závad 1. 8. 2019
1. 8. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) 344 459 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 9.9.1.1 Vnitřní označení autobusu předepsanými nápisy nebo piktogramy je poškozené, ale čitelné. lehká
1. 8. 2018
12. 6. 2017 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3100) 344 018 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
1. 8. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3100) 334 027 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.6.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém zpětného světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 9.9.1.1 Vnitřní označení autobusu předepsanými nápisy nebo piktogramy je poškozené, ale čitelné. lehká
1. 8. 2017
5. 11. 2015 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 323 206 km způsobilé bez závad
28. 7. 2015 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3225) 214 800 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
14. 7. 2016
14. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 214 000 km nižší než dříve dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
13. 8. 2015
2. 6. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 333 265 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 6. 2015
25. 1. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 265 572 km nižší než dříve způsobilé bez závad 25. 1. 2014
25. 10. 2012 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3220) 300 000 km způsobilé bez závad 25. 10. 2012
19. 1. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 224 187 km způsobilé
2 lehké
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 1. 2013
28. 1. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 170 234 km způsobilé
2 lehké
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 1. 2012
14. 1. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 105 772 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 1. 2011
22. 1. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 53 362 km způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 1. 2010
11. 11. 2008 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3220) – způsobilé bez závad 11. 11. 2008

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel READYTRANS s.r.o. (IČO 27890287)
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk · protokol CZ-3220-08-11-0093
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2010 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-09-01-0472
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2011 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-10-01-0254
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2012 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-11-01-0772
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-12-01-0571
  7. Nový vlastník READYTRANS s.r.o. (IČO 27890287)
    Nový provozovatel Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509)
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk · protokol CZ-3220-12-10-0164
  9. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový vlastník a provozovatel Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-01-1784
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-06-0130
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2015 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-07-0754
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-15-07-1568
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-11-0518
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  15. Nový vlastník Prague Travel Ltd., s.r.o. (IČO 26233509)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-16-08-0073
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-17-06-0642
  18. Nový vlastník a provozovatel Josef Hambálek (IČO 14818922)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2018 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 407 46, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-17-08-0005
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2019 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-18-08-0100
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2020 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 407 46, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-19-07-0697
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Konec vyřazení z provozu VARNSDORF
  24. Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Sláma (IČO 07660529)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 407 46, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-20-03-0488
  25. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  26. Konec vyřazení z provozu TEPLICE
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2021 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-20-07-1630
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  29. Konec vyřazení z provozu TEPLICE
  30. Nový vlastník a provozovatel Air Truck s.r.o. (IČO 02298155)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-08-0450
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  31. Nový vlastník a provozovatel KM-KONTROL s.r.o. (IČO 06082467)
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-04-1727
  33. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  34. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-05-0156
  35. Nový vlastník a provozovatel CLUB CZ s.r.o. (IČO 25999371)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-06-1224
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 10. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
ISUZU TURQUOISE
Typ
ISUZU TURQUOISE . Q-BUS 31 / Q-BUS 31
Typ kód
Q-BUS 31
VIN
NNAM0ZALE02001034
PČV
8861640
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SA OBYTNÝ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV, A.S., TURECKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
17. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
17. 1. 2008
Druh (typ)
SA OBYTNÝ AUTOMOBIL
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ISUZU MOTOR
Typ motoru
4HK1E4C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
139 / 2600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5193
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2005/78C
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,48
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1950
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7600/ 2300/ 3330
Rozvor [mm]
3815
Provozní hmotnost
7500
Hmotnosti zatížení SZ
125
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10300/ 10800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4000/ 4000
6800/ 6800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
12800/ 12800
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/75 R17,5 132/M/ 6.00 X 17.5
235/75 R17,5 132/M/ 6.00 X 17.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UL347552
Číslo ORV
UBD168375
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA PO PŘESTAVBĚ SCHVÁLENÉ V CHRUDIMI POD ČJ.: CR1/2022/81/ODP/BA
DNE 04.05.2022
VOZIDLO VYBAVENO MARKÝZOU ZN. OMNISTOR, POČET SEDADEL 8+1 VČ. ŘIDIČE, VOZIDLO VYBAVENO BEZPEČNOSTNÍMI FOLIEMI NA OKNECH 3M TYP.: 3M8173 PWMF, ATEST 8SD 2827. BARVA VOZIDLA MODRÁ + ZELENÁ ( FORMOU POLEPŮ-FÓLIE ).

Další ověření (externí odkazy)