AVIA 31.1 K
- 1993
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 58 kW ≈ 79 k
VINP003094
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/P003094
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 17. 9. 2018 skončila výsledkem „nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (13. 1. 2014 až 17. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- 31.1 K
- Typ
- AVIA 31.1 K SSAZ CAB 01 / SSAZ CAN-01
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 7. 10. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 10. 1993
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 58 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) od 17. 3. 2014
- Provozovatel: PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) od 17. 3. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 10. 1993 | První registrace | Josef Vlk (IČO 16930380) | Registr silničních vozidel |
| 9. 11. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | LMB Oil s.r.o. v likvidaci (IČO 29116465) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | LMB Oil s.r.o. v likvidaci (IČO 29116465) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390) | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 9. 2018 | ADR | Rybnice (č. 3415) | 106 162 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2018 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 106 162 km | nezpůsobilé | 10 lehké, 4 vážné, 5 nebezpečné | 17. 9. 2018 |
| 17. 9. 2018 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 106 161 km | – | bez závad | 17. 9. 2019 |
| 15. 9. 2017 | ADR - opakovaná | Plzeňský kraj (č. 3415) | 105 688 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 105 688 km | způsobilé | 14 lehké | 14. 9. 2018 |
| 14. 9. 2017 | ADR | Plzeňský kraj (č. 3415) | 105 687 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 105 687 km | nezpůsobilé | 11 lehké, 7 vážné, 1 nebezpečná | 14. 9. 2017 |
| 25. 2. 2016 | ADR - opakovaná | Plzeňský kraj (č. 3415) | 102 947 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 102 947 km | způsobilé | 7 lehké | 1. 2. 2017 |
| 8. 2. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 102 764 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 2 vážné | 9. 3. 2016 |
| 8. 2. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 102 764 km | nezpůsobilé | 6 lehké, 3 nebezpečné | 8. 2. 2016 |
| 1. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 102 762 km | nezpůsobilé | 5 lehké, 4 vážné, 3 nebezpečné | 1. 2. 2016 |
| 18. 2. 2015 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 100 098 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 9. 2. 2016 |
| 9. 2. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 109 091 km | nezpůsobilé | 5 lehké, 4 vážné, 2 nebezpečné | 9. 2. 2015 |
| 17. 3. 2014 | ADR | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 836 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 17. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 836 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 17. 3. 2015 |
| 13. 3. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 844 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 3. 2014 | Na žádost zákazníka | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 844 km | nezpůsobilé | 7 lehké, 5 vážné, 1 nebezpečná | 13. 3. 2014 |
| 17. 7. 2013 | ADR - opakovaná | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 218 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 218 km | způsobilé | 7 lehké | 2. 7. 2014 |
| 2. 7. 2013 | ADR | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 218 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 96 218 km | nezpůsobilé | 7 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | 2. 7. 2013 |
| 4. 7. 2012 | ADR | Plzeňský kraj (č. 3415) | 86 101 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 86 101 km | způsobilé | 3 lehké | 4. 7. 2013 |
| 4. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3415) | 86 101 km | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2012 |
| 21. 7. 2009 | ADR | Plzeňský kraj (č. 3415) | 47 562 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 47 562 km | způsobilé | 5 lehké | 21. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Josef Vlk (IČO 16930380)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2012 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel LMB Oil s.r.o. v likvidaci (IČO 29116465)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2013 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola platnost do 18. 7. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2012 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel LMB Oil s.r.o. v likvidaci (IČO 29116465)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2013 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390)Vyřazení z provozu NÝŘANY
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola platnost do 13. 3. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEKonec vyřazení z provozu NÝŘANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-02-0871
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-09-0907Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-09-0906
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-09-0989Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-09-0991
-
Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-09-1066Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-09-1067
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (AVIA 31.1 K 1993 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71,7 %
Srovnáváme s 166 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu AVIA 31.1 K
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- 31.1 K
- Typ
- AVIA 31.1 K SSAZ CAB 01 / SSAZ CAN-01
- Typ kód
- SSAZ CAN-01
- VIN
- P003094
- PČV
- 1108606
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA, K.P., PRAHA, ČR
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 7. 10. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 10. 1993
- Druh (typ)
- CISTERNOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA, K.P., PRAHA, ČR
- Typ motoru
- 712.18.17
- Číslo motoru
- 03105
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 58 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5342/ 2050/ 2265
- Rozvor [mm]
- 2680
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6250/ 6250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1935/ 1935
4315/ 4315
/
/ - Objem cisterny
- 2.9
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50-20 10 PR/ 5.50 X 20 DC
6.50-20 10 PR/ 5.50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SSAZ, A.S., NOVÁ PAKA
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- UH329714
- Číslo ORV
- UAS953055
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- KRALOVICE
- Doplňkový text na TP
- ADR tř.3 čísl. 31C-30/1202 nafta, LTO Vozidlo splňuje požadavky na typ vozidla ADR - AT platnost osvědčení ADR prodloužena do 14.09.2018
- Další záznamy
- Vozidlo odpovídá podmínkám ADR tř.3 (č. 31c - 30/1202 nafta, LTO).
Vozidlo splňuje požadavky na typ vozidla ADR - AT.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: P003094
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.