MANITOU MLT 840 145 ST4
- 2017
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 4525 cm³
- 104 kW ≈ 141 k
VINP0350L984072
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/P0350L984072
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 7. 2. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 1. 11. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MANITOU
- Model
- MLT 840 145 ST4
- Typ
- / P0350L
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 14. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 11. 2019
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4525 cm³
- Výkon
- 104 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) od 1. 11. 2019
- Vlastník: PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) od 27. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 9. 2017 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 11. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 11. 2019 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2019 | Nový provozovatel | PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 2024 | Nový vlastník | PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 2. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2026 |
| 31. 1. 2022 | Měření emisí | Strážek (č. 571412) | 3 619 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2026 |
| 10. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 351 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2021 · stanice: VRATISLAVOVO NÁMISTÍ 103, 59231, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-10-0087
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2026 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-22-52-9005
-
Nový vlastník PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (IČO 63483688)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MANITOU
- Obchodní označení
- MLT 840 145 ST4
- Typ
- / P0350L
- Varianta
- P0350-1
- Verze
- P0356L
- Typ kód
- P0350L
- VIN
- P0350L984072
- PČV
- 16039401
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- TELESKOPICKÝ MANIPULÁTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- MANITOU BF, ANCENIS CEDEX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 14. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 11. 2019
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - MANITOU OECD 4/1369
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEERE & COMPANY, USA
- Typ motoru
- HJDXL04.5305
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 104 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4525
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68RA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 1650
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5295/ 2392/ 2530
- Rozvor [mm]
- 2 880
- Rozchod [mm]
- 1925/ 1925/ /
- Provozní hmotnost
- 8335
- Hmotnosti zatížení SZ
- 2000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11110/ 11110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3 840/ 3 840
7 270/ 7 270
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 19390/ 19390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 27725/ 27725
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 460/70 R24 159A8/ DW15L X 24
460/70 R24 159A8/ DW15L X 24
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MANITOU BF, ANCENIS CEDEX, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- HUBICE 32 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e13*2003/37*0282*05
- Číslo ORV
- UBK750299
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- 01.11.2019 Poj. CZ/0001/4383791447 z 16.10.2019
- Další záznamy
- 1. 01.11.2019 Individuálně dovezené vozidlo z Rakouska. Původní RZ: KO-374DY.
2. Datum 1.registrace v zahraničí dle původního TP: 14.09.2017. Původní TP: A 45650205.
3. Vozidlo bylo registrováno v ČR pod čj. MUNMNM/77547/2019 ze dne 31.10.2019.
4.
5. ROZCHOD: 1 925/1 925 mm.
6.
7. Variabilní provedení vozidla:
8. #12: 4045HMC05A - alternativní tovární značení typu motoru.
9. #17: 97/68RA*2012/46/IV.
10. #29,30,35: Hodnoty platí pro traktor vybavený teleskopisckým výložníkem s rychloupínačem. Traktor
11. může být vybaven nakládací lopatou, paletizačními vidlemi, manipulátorem na balíky.
12. #29: 5 340 mm - se spojovacím zařízením.
13. #39: 19 390/19 390 kg - přívěs s dvouhadicovým ovládáním brzd.
14. 6 000/6 000 kg - přívěs s jednohadicovým ovládáním brzd.
15. 6 000/6 000 kg - přívěs s centrální nápravou.
16. 6 000/6 000 kg - přívěs s nájezdovou brzdou.
17. #40: 3 000/3 000 kg - výměnný tažený stroj při rachlosti do 20 km/h.
18. #42: TŘÍDA S - HUBICE 32 MM typ KU540-4.
19. #44-45: Další povolené rozměry kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k oblsuze.
20.
21. Při provozu na pozemních komunikacích musí být kola zadní nápravy v centrální poloze a
22. řízení zajištěné v poloze pro řízení pouze přední nápravy. Paletizační vidle a lopaty
23. se zuby musí být vybaveny ochrannými kryty.
24. Traktor je vybaven ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY, které musí být při
25. provozu na pozemních komunikacích s pracovním nástrojem v rychloupínači uvedeno do činnosti.
26. Zákaz provozu na pozemních komunikacích za snížené viditelnosti s namontovanými paletizačními
27. vidlemi.
28.
29. Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozděších změn a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: P0350L984072
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.