FARMTRAC 690 DT
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 4400 cm³
- 64,5 kW ≈ 88 k
VINP6AA4CE005283
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/P6AA4CE005283
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 17. 10. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 36 dnů (13. 10. 2014 až 18. 11. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FARMTRAC
- Model
- FARMTRAC 690 DT
- Typ
- / P6
- Datum 1. registrace
- 13. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 10. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4400 cm³
- Výkon
- 64,5 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: GREEN SYNERGY, s.r.o. (IČO 28369939) od 13. 10. 2014
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 18. 11. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 10. 2014 | První registrace | GREEN SYNERGY, s.r.o. (IČO 28369939) | Registr silničních vozidel |
| 18. 11. 2014 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 11. 2018 | Opakovaná STK | Jilemnice (č. 3637) | 2 744 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2022 |
| 5. 11. 2018 | Opakovaná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 2 709 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 11. 2022 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 2 676 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 16. 11. 2018 |
| 1. 9. 2014 | Na žádost zákazníka | Liberecký kraj (č. 3637) | 30 km | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2014 |
| 28. 8. 2014 | Na žádost zákazníka | Liberecký kraj (č. 3637) | 30 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel GREEN SYNERGY, s.r.o. (IČO 28369939)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2018Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2018 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-18-10-0589
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2018 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-18-11-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2022 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-18-11-0531
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- FARMTRAC
- Obchodní označení
- FARMTRAC 690 DT
- Typ
- / P6
- Varianta
- P6AA4C
- Typ kód
- P6
- VIN
- P6AA4CE005283
- PČV
- 13187901
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- FARMTRAC TRACTORS EUROPE, POLSKO
- Datum 1. registrace
- 13. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 10. 2014
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA KCR-FT 690
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PERKINS ENGINES CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- 3361/2200
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 64.5 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4400
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68JA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/
- Za jízdy
- 77.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3684/ 1939/ 2533
- Rozvor [mm]
- 2380
- Provozní hmotnost
- 3609
- Hmotnosti provozní Do
- 3987
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6000/ 6000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2500/ 2500
3500/ 3500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14500/ 14500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 20500/ 20500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.4-R24/ W11 X 24
18.4 - R30 / W16L X 30
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- SCHARMULLER, TYP 3206
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- E20*2005/67*0022*
- Číslo TP
- ZA029507
- Číslo ORV
- ZAA366194
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TP VYDÁN NA ZÁKLADĚ PROHLÁENÍ O SHODĚ. VYRAŽENO SHODNÉ DUPLICITNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
- Další záznamy
- Alter. pneu na přední nápravě, včetně zatížení nápravy:
11.2-24 116A6 10PR 2500 kg
12.4-24 120A6 10PR 2500 kg
280/85 R24 115A8 2430 kg
(11.2 R24)
320/85 R24 122A8 2500 kg
(12.4 R24)
320/70 R24 116A8 2500 kg
Alter. pneu na zadní nápravě, včetně zatížení nápravy:
16.9-30 140A6 12PR 4360 kg
18.4-30 139A6 12PR 4800 kg
120/85 R30 140A8 4800 kg
(16.9 R30)
460/85 R30 145A8 4800 kg
(18.4 R30)
480/70 R30 141A8 4800 kg
270/95 R38 139A8 4800 kg
TP vydán na základě ES prohlášení o shodě.
Dne 08.11.2018 vyraženo shodné duplicitní VIN za zakrytované, VIN vyraženo náhradní technlogií,
je umístěno na konzoly pravé strany za kolem. Zápis proveden na základě protokolu STK
č. 3637-18-11-0078.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: P6AA4CE005283
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.