KYMCO MXU 400 4X4

  • 2010
  • ČERNÁ
  • BA 95 B
  • 366 cm³
  • 14 kW ≈ 19 k

VINRFBA4000082600478

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/RFBA4000082600478

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KYMCO
Model
MXU 400 4X4
Typ
KYMCO MXU 400 4X4 A4 / A4
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
3. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2010
Barva
ČERNÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
366 cm³
Výkon
14 kW
Kategorie
LE – MOTOCYKL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
8 529 km
při prohlídce 23. 11. 2023
1
Vlastník v registru
Městys Bernartice
od 3. 12. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 12. 2010 První registrace Městys Bernartice (IČO 00249530) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 0004 0006 0008 00010 000 2016201820202022 15. 1. 2015: 3 023 km3. 2. 2017: 3 442 km24. 10. 2019: 3 442 km31. 10. 2019: 3 445 km23. 11. 2023: 8 529 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 11. 2023 Pravidelná STK Tábor (č. 3305) 8 529 km způsobilé bez závad 23. 11. 2027
31. 10. 2019 Opakovaná STK Sedlčany (č. 3235) 3 445 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
24. 10. 2023
24. 10. 2019 Pravidelná STK Sedlčany (č. 3235) 3 442 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 7.11.2.1 Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. vážná
23. 11. 2019
3. 2. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3321) 3 442 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
3. 2. 2019
15. 1. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3321) 3 023 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 1. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Městys Bernartice (IČO 00249530)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2017 · stanice: SAŽINOVA 1438, 39901, MILEVSKO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2019 · stanice: SAŽINOVA 1438, 39901, MILEVSKO · protokol CZ-3321-17-02-0042
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2019 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-19-10-0576
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2023 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-19-10-0684
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2027 · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR · protokol CZ-3305-23-11-0734
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
KYMCO
Obchodní označení
MXU 400 4X4
Typ
KYMCO MXU 400 4X4 A4 / A4
Varianta
00
Verze
00
Typ kód
A4
VIN
RFBA4000082600478
PČV
9950078
Druh vozidla
MOTOCYKL
Druh vozidla 2. ř.
ČTYŘKOLKA
Kategorie vozidla
LE
Výrobce vozidla
KWANG YANG MOTOR CO. LTD, TCHAJWAN
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
3. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2010
Druh (typ)
ČTYŘKOLKA
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
KWANG YANG MOTOR CO. LTD, TCHAJWAN
Typ motoru
LA70
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
14 / 6500
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
366
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
75
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 3250
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2123/ 1102/ 1192
Rozvor [mm]
1217
Provozní hmotnost
292
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
512/ 512
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
227/ 227
285/ 285
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
AT24 X 8 - 12 32F/ 12 X 6.5 AT
AT24 X 10 - 12 41F/ 12 X 6.5 AT
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
RFBA4000082600478
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6984-001-00
Číslo TP
UD549578
Číslo ORV
UAH451190
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)