JOHN DEERE

  • 1996
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7600 cm³
  • 136 kW ≈ 185 k

VINRW8100P005939

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/RW8100P005939

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
JOHN DEERE
Typ
JOHN DEERE 8100 / 8100
Rok výroby
1996
Datum 1. registrace
4. 10. 1996
Datum 1. registrace v ČR
19. 7. 2000
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7600 cm³
Výkon
136 kW
Kategorie
T4 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 942 km
při prohlídce 6. 2. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
ZP MORAVAN, a.s.
od 19. 7. 2000

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 10. 1996 První registrace LUKROM milk, s.r.o. (IČO 64507602) Registr silničních vozidel
18. 5. 2000 Nový provozovatel Arbia, spol. s r.o. (IČO 47915765) Registr silničních vozidel
18. 5. 2000 Nový provozovatel LUKROM, spol. s r.o. (IČO 18188281) Registr silničních vozidel
19. 7. 2000 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
19. 7. 2000 Nový vlastník a provozovatel ZP MORAVAN, a.s. (IČO 25535382) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 201320152017201920212023 6. 4. 2012: 12 304 km30. 3. 2016: 6 639 km25. 2. 2020: 9 463 km6. 2. 2024: 128 km6. 2. 2024: 1 942 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 1 942 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 2. 2028
6. 2. 2024 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 128 km nižší než dříve způsobilé bez závad 6. 2. 2028
25. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 9 463 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
25. 2. 2024
30. 3. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 6 639 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
30. 3. 2020
6. 4. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 12 304 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 4. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Nový provozovatel LUKROM milk, s.r.o. (IČO 64507602)
  2. Nový provozovatel Arbia, spol. s r.o. (IČO 47915765)
    Nový provozovatel LUKROM, spol. s r.o. (IČO 18188281)
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ZP MORAVAN, a.s. (IČO 25535382)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-02-0246
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2028 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-02-0051
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
JOHN DEERE
Typ
JOHN DEERE 8100 / 8100
Typ kód
8100
VIN
RW8100P005939
PČV
3514507
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T4
Výrobce vozidla
JOHN DEERE, WATERLOO, USA
Rok výroby
1996
Datum 1. registrace
4. 10. 1996
Datum 1. registrace v ČR
19. 7. 2000
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
JOHN DEERE, WATERLOO, USA
Typ motoru
6076 HRW 33
Číslo motoru
RG6076H580902
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
136 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7600
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 0
Za jízdy
88

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5730/ 2500/ 3105
Rozvor [mm]
2950
Provozní hmotnost
8790
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
14000/ 14000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
10000/ 10000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
16,9R30 137A8/ W15L-30
20,8 R42 155A8/ DW23A-42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JOHN DEERE, WATERLOO, USA
Výrobní číslo karoserie
RW8100P005939
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍBOD. ZÁVĚS, AUTOMAT. HUBICE, VÝKYV. TÁHLO
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3286-001-95
Číslo TP
AN088710
Číslo ORV
AAH593289
Druh RZ
TRAKTOR
Doplňkový text na TP
23/072003 ukončení leassing č 230/0143 u IPB
Další záznamy
*) BRŽDĚNÉHO: 22000 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ DO 30KM/H. / 13200 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ NAD 30KM/H.
*) NEBRŽDĚNÉHO: 3000 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ DO 30KM/H / 750 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ NAD 30KM/H.
*) CELKOVÁ HMOTNOST JÍZDNÍ SOUPRAVY: 30790 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ DO 30KM/H. / 21990 S MAX. DOVOLENOU RYCHLOSTÍ NAD 30KM/H.
SCHVÁLENÉ ALTERNATIVNÍ ROZMĚRY PNEUMATIK A RÁFKŮ JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
SVĚTLOMETY NA STŘEŠE KABINY JSOU PRACOVNÍ, NESMÍ BÝT UVEDENY DO ČINNOSTI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH.
POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍVYHLÁŠKY MD Č.102/95 SB. (§/ODTS.):
36/3- BLATNÍKY SVÝM TVAREM A PROVEDENÍM NESPLŇUJÍ PLNĚ POŽADAVKY, NEJSOU LAPAČE NEČISTOT.
57/2- VNITŘNÍ VZDÁLENOST SVĚTLOMETŮ JE MENŠÉ NEŽ JE STANOVENO
58/1- TRAKTOR NENÍ VYBAVEN DOPLŇKOVÝMI OBRYSOVÝMI SVÍTILNAMI.

Další ověření (externí odkazy)