JOHN DEERE 8320

  • 2006
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8134 cm³
  • 184 kW ≈ 250 k

VINRW8320P037559

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/RW8320P037559

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (2. 9. 2014 až 1. 10. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
JOHN DEERE
Model
8320
Typ
/ LR
Datum 1. registrace
6. 7. 2006
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2014
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8134 cm³
Výkon
184 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 8. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
9 915 km
při prohlídce 18. 8. 2026
3
Vlastníků v registru
AVENA, spol. s r.o.
od 9. 10. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 7. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
2. 9. 2014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
2. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel STROM PRAHA a.s. (IČO 25751069) Registr silničních vozidel
1. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel AVENA, spol. s r.o. (IČO 49287354) Registr silničních vozidel
9. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel AVENA, spol. s r.o. (IČO 49287354) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 5005 0007 50010 000 2019202120232025 29. 8. 2018: 3 050 km18. 8. 2022: 6 157 km18. 8. 2026: 9 915 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3613) 9 915 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 8. 2030
18. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3633) 6 157 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 8. 2026
29. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3633) 3 050 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 8. 2022
8. 10. 2014 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3633) – způsobilé bez závad
24. 6. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Pardubický kraj (č. 3633) – způsobilé
6 lehkých
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) směrová svítilna. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
24. 6. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2014 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel STROM PRAHA a.s. (IČO 25751069)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2018
  4. Nový vlastník a provozovatel AVENA, spol. s r.o. (IČO 49287354)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2014 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2014 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
  6. Nový vlastník a provozovatel AVENA, spol. s r.o. (IČO 49287354)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2022 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-18-08-1094
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2026 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-22-08-0759
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2030 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-26-08-0155
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
JOHN DEERE
Obchodní označení
8320
Typ
/ LR
Varianta
A71,A72
Typ kód
LR
VIN
RW8320P037559
PČV
13187142
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
ZEMĚDĚLSKÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
DEERE & COMPANY, MOLINE, ILLINOIS, USA
Datum 1. registrace
6. 7. 2006
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2014
Druh (typ)
ZEMĚDĚLSKÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DEERE & COMPANY, MOLINE, ILLINOIS, USA
Typ motoru
6081HRW34
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
184 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8134
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2000/25
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.75
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2240
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6130/ 2137/ 3115
Rozvor [mm]
2 990
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9800
Hmotnosti provozní Do
11400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28500/ 28500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
42400/ 42400
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
620/75 R30 163A8/ DW18L X 30
710/70 R42 168A8/ DW 23A X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DEERE & COMPANY, MOLINE, ILLINOIS, USA
Výrobní číslo karoserie
WSC074028810
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*74/150*0017
Číslo TP
ZA072626
Číslo ORV
ZAA193336
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ D, ČJ:MHMP-1218806/2014 DSC, 29.08.2014
Další záznamy
*44:
600/65 R28 142A8 DW18L X 28
16.9 R30 137A8 W 15L X 30
540/65 R30 138A8 DW15L X 30
600/70 R30 152A8 DW20A X 30
620/75 R30 155A8 DW18L X 30
420/85 R34 142A8 W15L X 34
480/70 R34 143A8 W15L X 34
540/65 R34 140A8 DW15L X 34
540/75 R34 157A8 DW18L X 34
*45:
650/85 R38 173A8 DW23A X 38
710/70 R38 166A8 DW23A X 38
620/70 R42 160A8 DW20A X 42
650/65 R42 158A8 DW20A X 42
710/70 R42 168A8 DW23A X 42
520/85 R46 158A8 DW18L X 46
620/70 R46 162A8 DW20A X 46
Je zakázán provoz na pozemních komunikacích, je-li traktor vybaven
dvojmontáží kol přední nápravy.
Vozidlo je vybaveno předním tříbodovýmzávěsem, předním závěsem S-oko 30 mm,
zadním tříbodovým závěsem, výškově stavitelným závěsem s automatickou hubicí.
Maximální zatížení spojovacích zařízení/největší svislé statické zatížení je uvedeno v návodu k použití.
Maximální zatížení na nápravy, dle použitých pneu a ráfků a nářadí je uvedeno v návodu k použití.
Vzduchové brzdy jednohadicové i dvouhadicové.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-D: 06.07.2006
Protokol o TK 36.33/D/222/06/14 předložen.

Další ověření (externí odkazy)