SAME 40S G1 IRON 200 /

  • 2005
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 7146 cm³

VINS40S756WVT2E1053

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/S40S756WVT2E1053

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Typ
SAME 40S G1 IRON 200 /
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
11. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2005
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7146 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
T1 – Tahač
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 7. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
8 181 km
při prohlídce 11. 7. 2025
1
Vlastník v registru
SLAKO s.r.o.
od 14. 2. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 5. 2005 První registrace Zdeněk Baňka (IČO 42543975) Registr silničních vozidel
9. 2. 2011 Nový provozovatel SLAKO S.R.O. NEDVEZÍ 92, SLANÁ Registr silničních vozidel
14. 2. 2011 Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 5005 0007 50010 000 2012201420162018202020222024 14. 2. 2011: 1 898 km19. 10. 2017: 4 647 km20. 7. 2021: 6 641 km23. 7. 2021: 6 644 km11. 7. 2025: 8 181 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 7. 2025 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) – způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
14. 7. 2029
11. 7. 2025 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 8 181 km způsobilé bez závad 11. 7. 2029
23. 7. 2021 Pravidelná STK Český Dub (č. 3530) 6 644 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 7. 2025
20. 7. 2021 Měření emisí Tatobity (č. 560809) 6 641 km způsobilé bez závad 20. 7. 2025
19. 10. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 6204) 4 647 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 7. 2021
12. 7. 2013 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) – způsobilé bez závad 12. 7. 2017
14. 2. 2011 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3617) 1 898 km způsobilé bez závad 14. 2. 2011
23. 7. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3508) – způsobilé
6 lehkých
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5172 Ostřikovač není správně seřízen (stříkající kapalina nemá správný směr) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6172 Přerušování světel má výrazně menší nebo větší kmitočet (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6271 Instalované pracovní světlo nesvítí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Zdeněk Baňka (IČO 42543975)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2013 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
  3. Nový provozovatel SLAKO S.R.O. NEDVEZÍ 92, SLANÁ
  4. Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2021 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-17-60-8127
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-21-57-9003
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2029 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-07-0831
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (29)

Identifikace

Typ
SAME 40S G1 IRON 200 /
VIN
S40S756WVT2E1053
PČV
12182356
Druh vozidla
Tahač
Kategorie vozidla
T1
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
11. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
11. 5. 2005
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
BF6M1013EC
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7146
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/

Rozměry a hmotnosti

Provozní hmotnost
7250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
4750/ 12000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
S40S756WVT2E1053
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA012008
Číslo ORV
ZAA278615
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
ZAJIŠTOVACÍ PREVOD VLASTNICKÉHO PRÁVA

Další ověření (externí odkazy)