LAND ROVER Defender svx
- 2008
- ČERNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2402 cm³
- 90 kW ≈ 122 k
VINSALLDVAS88A760548
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALLDVAS88A760548
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAND ROVER
- Model
- Defender svx
- Typ
- LAND ROVER DEFENDER SVX LD VAS ST / LD
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 4. 2011
- Barva
- ČERNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2402 cm³
- Výkon
- 90 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) od 23. 1. 2025
- Provozovatel: Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) od 23. 1. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 4. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 15. 4. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | DARTER s.r.o. (IČO 24829307) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | RDU, a.s. (IČO 27439038) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2017 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2017 | Nový provozovatel | Karel Plucar (IČO 46675493) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2023 | Nový vlastník | Karel Plucar (IČO 46675493) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 4. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 42 473 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2027 |
| 28. 4. 2025 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430304) | 42 472 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2027 |
| 13. 12. 2024 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 42 411 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 42 121 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2025 |
| 26. 4. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 41 942 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2023 |
| 26. 4. 2021 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430309) | 41 931 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2023 |
| 26. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 40 895 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2021 |
| 26. 4. 2019 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430309) | 40 890 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2021 |
| 26. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 37 295 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2019 |
| 4. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | 37 121 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 4. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 33 637 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2017 |
| 14. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | 36 856 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 4. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 34 413 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2015 |
| 14. 4. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Hlavní město Praha (č. 3116) | 14 425 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-11-04-0591
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel DARTER s.r.o. (IČO 24829307)Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezjištěn · platnost do 15. 4. 2013 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2015 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-13-04-0961Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2015 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-13-10-1356Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel RDU, a.s. (IČO 27439038)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-15-04-2329Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-17-04-0107
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel Karel Plucar (IČO 46675493)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2019 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-17-04-1146
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2021 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-19-04-1339
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2023 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-21-04-0875
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2025 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-23-04-1114
-
Nový vlastník Karel Plucar (IČO 46675493)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-24-12-0499
-
Nový vlastník a provozovatel Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2027 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-25-04-1171
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Belgické království (datum dovozu není v registru uvedeno)
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Stehlík Miroslav,Typ vozu: DEFENDE
- Zprávu zapsal: Stehlík Miroslav,Typ vozu: DEFENDE
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- LAND ROVER
- Obchodní označení
- Defender svx
- Typ
- LAND ROVER DEFENDER SVX LD VAS ST / LD
- Varianta
- VAS
- Verze
- ST
- Typ kód
- LD
- VIN
- SALLDVAS88A760548
- PČV
- 11839199
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- LAND ROVER, GAYDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 4. 2011
- Druh (typ)
- KABRIOLET
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LAND ROVER, GAYDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- 244DT
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 90 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2402
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 130
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,39
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 266
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 12,5 / 8,6 / 11
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3894/ 1790/ 1968
- Rozvor [mm]
- 2360
- Provozní hmotnost
- 1815
- Hmotnosti zatížení SZ
- 150
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2400/ 2400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1380/ 1380
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5900/ 5900
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 325/85 R 16 108 N/ 6.5 J X 16 ET 20,6
325/85 R 16 108 N/ 6.5 J X 16 ET 20,6
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*96/79*0086
- Číslo ORV
- UBL298560
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ B typ opraven dle TP
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA
7 J X 16 ET 20,6; 265/75 R 16 109 N
7 J X 16 ET 20,6; 235/85 R 16 109 N
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: SALLDVAS88A760548
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.