RANGE ROVER .

  • 1996
  • ČERVENÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 4554 cm³
  • 165 kW ≈ 224 k

VINSALLPAMJ4TA338502

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALLPAMJ4TA338502

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RANGE ROVER
Model
.
Typ
RANGE ROVER 4.6 HSE SALLPAMJ4 / LPAMJ4
Rok výroby
1996
Datum 1. registrace
5. 11. 1996
Datum 1. registrace v ČR
5. 11. 1996
Barva
ČERVENÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
4554 cm³
Výkon
165 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
164 394 km
při prohlídce 25. 6. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
fyzická osoba
od 11. 6. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 11. 1996 První registrace Stavební konstrukce Slatiňany, s. r. o. (IČO 45538191) Registr silničních vozidel
10. 7. 2002 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 11. 2002 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 6. 2003 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 6. 2003 Nový provozovatel AUTOLIMIT, s.r.o. v likvidaci (IČO 62577506) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 201020132016201920222025 12. 5. 2009: 265 241 km31. 5. 2011: 283 600 km23. 5. 2013: 160 425 km21. 5. 2014: 161 666 km1. 6. 2015: 162 438 km24. 5. 2017: 163 559 km22. 5. 2018: 163 842 km23. 5. 2018: 163 879 km19. 6. 2019: 163 976 km20. 6. 2019: 163 996 km21. 4. 2021: 164 037 km21. 4. 2021: 164 046 km28. 4. 2023: 164 146 km28. 4. 2023: 164 159 km24. 5. 2024: 164 283 km24. 5. 2024: 164 288 km19. 6. 2025: 164 340 km19. 6. 2025: 164 346 km25. 6. 2026: 164 381 km25. 6. 2026: 164 394 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2026 Pravidelná STK Praha (č. 3121) 164 394 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
25. 6. 2027
25. 6. 2026 Měření emisí Praha (č. 510411) 164 381 km způsobilé bez závad 25. 6. 2028
19. 6. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3100) 164 346 km způsobilé bez závad 19. 6. 2026
19. 6. 2025 Měření emisí Praha (č. 411045) 164 340 km způsobilé bez závad 19. 6. 2027
24. 5. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3100) 164 288 km způsobilé bez závad 24. 5. 2025
24. 5. 2024 Měření emisí Praha (č. 411045) 164 283 km způsobilé bez závad 24. 5. 2026
28. 4. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3100) 164 159 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 4. 2024
28. 4. 2023 Měření emisí Praha (č. 410404) 164 146 km způsobilé bez závad 28. 4. 2025
21. 4. 2021 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) 164 046 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 4. 2022
21. 4. 2021 Měření emisí Praha (č. 410404) 164 037 km způsobilé bez závad 21. 4. 2023
20. 6. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3126) 163 996 km způsobilé bez závad 20. 6. 2020
19. 6. 2019 Měření emisí Praha (č. 410424) 163 976 km způsobilé bez závad 19. 6. 2021
23. 5. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3126) 163 879 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
23. 5. 2019
22. 5. 2018 Měření emisí Praha (č. 410424) 163 842 km – bez závad 22. 5. 2020
24. 5. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 163 559 km způsobilé bez závad 24. 5. 2018
1. 6. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3114) 162 438 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 6. 2017
21. 5. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 161 666 km způsobilé bez závad 21. 5. 2015
23. 5. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3102) 160 425 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
23. 5. 2014
31. 5. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3104) 283 600 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 5. 2013
12. 5. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 265 241 km způsobilé
7 lehkých
  • 4052 Radiální nebo axiální házivost diskového kola je větší než přípustná maximální, a to při průměru ráfku: přesahuje uvedené mezní hodnoty (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Stavební konstrukce Slatiňany, s. r. o. (IČO 45538191)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: AIRBAG
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Nový vlastník fyzická osoba
    Nový provozovatel AUTOLIMIT, s.r.o. v likvidaci (IČO 62577506)
  5. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2013 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2014 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2015 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2017 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2018 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-17-05-1402
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2019 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-18-05-1534
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2020 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-19-06-1266
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-04-1460
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-04-1469
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2025 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-05-1558
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-06-1027
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2027 · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-26-06-0970
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RANGE ROVER . 1996 v ČR obvykle 2,0, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 34,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 26,3 %

Srovnáváme s 38 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR
  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RANGE ROVER
Obchodní označení
.
Typ
RANGE ROVER 4.6 HSE SALLPAMJ4 / LPAMJ4
Varianta
4.6 HSE
Typ kód
LPAMJ4
VIN
SALLPAMJ4TA338502
PČV
10733356
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
ROVER GROUP, LTD., BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE
Rok výroby
1996
Datum 1. registrace
5. 11. 1996
Datum 1. registrace v ČR
5. 11. 1996
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI 5DV.
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
ROVER GROUP, LTD., BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
46D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
165 / 4750
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
4554
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
196

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 94/12
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
22.9 / 12.4 / 16.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 0
Za jízdy
85.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4713/ 1853/ 1817
Rozvor [mm]
2745
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
2135
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2780/ 2780
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1320/ 1320
1840/ 1840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6280/ 6280
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/65 R 16 109 H/ 8J X 16 AH2 ET 57
255/65 R 16 109 H/ 8J X 16 AH2 ET 57
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ROVER GROUP, LTD., BIRMINGHAM, VELKÁ BRITÁNIE
Barva
ČERVENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
ISO 50
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3520-003-01
Číslo TP
AN359174
Číslo ORV
UAC805832
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ZÁPIS INSTALACE ZVZ MODRÉ BARVY ZRUŠEN VIZ.SPIS Č.J.MHMP120367/2007.DOKLADY NEPŘEDLOŽENY,V PŘÍPADĚ PROVÁDĚNÍ ZMĚNY ZRUŠTE ZÁPIS O INSTALACI ZVZ!
Další záznamy
Alternativní použití pneumatik 255/55 R 18 109 H na ráfcích 8J x 18 ET 57.
*
Vozidlo je standartně vybaveno z výroby tažným zařízením.
Vozidlo může být vybaveno mimořádnou výbavou (např. Airbag, střešní okno, kožená sedadla, CD přehrávač, apod.) , pak se zvýší pohotovostní
a sníží užitečná hmotnost o 65.5 kg.
*
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. s výjimkami (§/odst.):
33/3 - ovladače vnějších zpětných zrcátek nejsou prosvětleny,
36/2 - lapače nečistot za koly zadní nápravy nezakrývají celou šíři běhounu pneumatik,
36/3f- lapače nečistot nejsou konstruovány pro použití vozidla v terénu.
*
AIRBAG 2X
*

Další ověření (externí odkazy)