LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6
- 2009
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 3628 cm³
- 200 kW ≈ 272 k
VINSALLSAA749A206433
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 22:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALLSAA749A206433
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- LAND ROVER
- Model
- RANGE ROVER SPORT 3.6
- Typ
- / LS
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 7. 2012
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3628 cm³
- Výkon
- 200 kW
- Kategorie
- M1G – Osobní automobil-kombi
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MADRE-CAT s.r.o. (IČO 08446326) od 7. 4. 2025
- Provozovatel: MADRE-CAT s.r.o. (IČO 08446326) od 7. 4. 2025
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 2009 v ČR obvykle 4,1, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 44 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84 %
Srovnáváme s 25 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Z údajů registru nelze baterii určit jednoznačně. Ve výběrníku si ji vyberte podle přesné motorizace a podle toho, zda má vůz systém start-stop.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Všechny baterie pro Land Rover Range Rover Sport 3.6 ve výběrníku
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-12-05-1425
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel MASKOP 99, spol. s r.o. (IČO 47541717)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2012 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNOPravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 25. 7. 2014 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2012 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-12-07-1579Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-14-08-0621
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-11-5999
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)Nový provozovatel Duchek AD s.r.o. (IČO 29124336)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-11-5541
-
Nový vlastník Duchek AD s.r.o. (IČO 29124336)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-12-0744
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-04-5321
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2027 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-25-03-0079
-
Nový vlastník a provozovatel MADRE-CAT s.r.o. (IČO 08446326)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- LAND ROVER
- Obchodní označení
- RANGE ROVER SPORT 3.6
- Typ
- / LS
- Varianta
- S4DD2F
- Verze
- D5L2
- Typ kód
- LS
- VIN
- SALLSAA749A206433
- PČV
- 12269892
- Druh vozidla
- Osobní automobil-kombi
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- .LAND ROVER, VELKÁ BRITÁNIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 7. 2012
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD
- Typ motoru
- 368DT
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 200 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3628
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 209
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 388 / 239 / 294
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 14.7 / 9 / 11
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 3000
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4788/ 1928/ 1784
- Rozvor [mm]
- 2745
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2745
- Hmotnosti provozní Do
- 2745
- Hmotnosti zatížení SZ
- 150
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3175/ 3175
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1540/ 1540
1710/ 1710
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6675/ 6675
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 255/50 R19 107Y/ 8J X 19 ET53
255/50 R19 107Y/ 8J X 19 ET53
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- A 50 X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 8
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2001/116*0243*05
- Číslo ORV
- UBK795420
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- 1. registrace vozidla v zahraničí - 10.03.2009.
dovoz Itálie.
CO2: 388/239/294 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*29(12): 4 904 s předním ochranným rámem a tažným zařízením
*31(14): 1 873 - se střešním nosičem
*44(20): 9J x 19 ET53; 255/50 R19 107Y
9.5J x 20 ET53; 275/40 R20 106Y
*45(21): 9J x 19 ET53; 255/50 R19 107Y
9.5J x 20 ET53; 275/40 R20 106Y
5.5J x 19 ET30; T 175/80 R19 - kolo pro nouzové dojetí
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: SALLSAA749A206433
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.