LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0
- 2013
- MODRÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 188 kW ≈ 256 k
VINSALLSAAG6CA753017
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALLSAAG6CA753017
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 10 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 149 dnů (25. 3. 2013 až 21. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAND ROVER
- Model
- RANGE ROVER SPORT 3.0
- Typ
- / LS
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 2013
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 188 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Iveta Biňovská (IČO 43823211) od 30. 9. 2022
- Provozovatel: Iveta Biňovská (IČO 43823211) od 30. 9. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let (všechny roky výroby): 199–263 tis. km (medián 228 744 km, 108 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 3. 2013 | První registrace | BOHUMIL GRÁBL (IČO 69316422) | Registr silničních vozidel |
| 21. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | IMPACT PR & Consultancy a.s. (IČO 60197897) | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | IMPACT PR & Consultancy a.s. (IČO 60197897) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | JT Trucks Trade s.r.o. (IČO 04745248) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Legitimus s.r.o. (IČO 09740627) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 6. 12. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Iveta Biňovská (IČO 43823211) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 5. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3331) | 237 836 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2028 |
| 14. 5. 2026 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530122) | 237 828 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2028 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 222 943 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
| 9. 4. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530122) | 222 937 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
| 1. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Kájov (č. 3327) | 183 530 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3529) | 179 907 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2021 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | 178 620 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2023 |
| 9. 7. 2021 | Měření emisí | Návsí (č. 580214) | 178 820 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2023 |
| 30. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Jablunkov (č. 3841) | 176 027 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Jablunkov (č. 3841) | 176 027 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3502) | 165 575 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3618) | 154 265 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3127) | 141 536 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 4. 2021 |
| 16. 4. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410910) | 141 523 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2021 |
| 11. 4. 2017 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 100 473 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2019 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 98 859 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 4. 5. 2017 |
| 4. 4. 2017 | Na žádost zákazníka | Hlavní město Praha (č. 3110) | 98 860 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BOHUMIL GRÁBL (IČO 69316422)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2017
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-13-08-1193
-
Nový vlastník a provozovatel IMPACT PR & Consultancy a.s. (IČO 60197897)
-
Nový vlastník a provozovatel IMPACT PR & Consultancy a.s. (IČO 60197897)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-17-04-0115Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-17-04-0105
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2019 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-17-04-0481
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-04-1423
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-06-1466
-
Nový vlastník a provozovatel JT Trucks Trade s.r.o. (IČO 04745248)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 40502, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-20-09-0878
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁVSÍ 976, 739 92, NÁVSÍ · protokol CZ-3841-21-03-0517Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁVSÍ 976, 739 92, NÁVSÍ · protokol CZ-3841-21-03-0519
-
Nový vlastník a provozovatel Legitimus s.r.o. (IČO 09740627)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2023 · stanice: NÁVSÍ 976, 739 92, NÁVSÍ · protokol CZ-3841-21-07-0200
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LONDÝNSKÁ 590/85, 46001, LIBEREC XI-RŮŽODOL I · protokol CZ-3529-21-10-0324
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KÁJOV 196, 38201, KÁJOV · protokol CZ-3327-21-12-0024
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Iveta Biňovská (IČO 43823211)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-04-1604
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2028 · stanice: OKRUŽNÍ 647, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3331-26-05-0328
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 10. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- LAND ROVER
- Obchodní označení
- RANGE ROVER SPORT 3.0
- Typ
- / LS
- Varianta
- S4KW2F
- Verze
- E5L1
- Typ kód
- LS
- VIN
- SALLSAAG6CA753017
- PČV
- 12550739
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- LAND ROVER, GAYDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 2013
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD MOTOR COMPANY
- Typ motoru
- 306DT
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 188 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 200
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 260 / 213 / 230
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.8 / 8.1 / 8.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4966/ 1928/ 1974
- Rozvor [mm]
- 2 745
- Provozní hmotnost
- 2610
- Hmotnosti zatížení SZ
- 150
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3175/ 3175
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 540/ 1 540
1 710/ 1 710
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6675/ 6675
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 255/50 R19 107Y / 8J X 19 ET53
255/50 R19 107Y / 8J X 19 ET53
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LAND ROVER, GAYDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7607-010-05
- ES/EU
- e11*2001/116*0243*11
- Číslo TP
- UL435284
- Číslo ORV
- UBB843914
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- TŘÍDA A50-X DNE 30.09.2022 - PŘEVOD Z RČ NA IČO
- Další záznamy
- 20.02.2013 VYDÁN TECHNICKÝ PRŮKAZ (ORV II) NOVÉHO VOZIDLA NA ZÁKLADĚ PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
(COCO LISTU), POD ČJ. 7827/2013-MURI/ODP.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA - #12: OD 4 788
#13: OD 1 784
# N.1(1.)-N.2(2.):9J X 19 ET53; 255/50 R19 107Y
9.5J X 20 ET53; 275/40 R20 106Y
5.5J X 19 ET30; T 175/80 R19 - KOLO PRO NOUZOVÉ DOJETÍ
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: SALLSAAG6CA753017
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.