LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

  • 2020
  • ČERNÁ
  • benzin (BA)
  • 5000 cm³
  • 405 kW ≈ 551 k

VINSALYA2BE6LA292412

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALYA2BE6LA292412

STK propadla 6. 11. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAND ROVER
Model
RANGE ROVER VELAR
Typ
LY
Datum 1. registrace
6. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2020
Barva
ČERNÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
5000 cm³
Výkon
405 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 6. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
43 814 km
při prohlídce 6. 11. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2024: 48–102 tis. km (medián 71 082 km, 81 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Jindřich Drmola
od 22. 12. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 11. 2020 První registrace Registr silničních vozidel
3. 12. 2020 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
3. 12. 2020 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
3. 12. 2020 Nový provozovatel Jindřich Drmola (IČO 45178704) Registr silničních vozidel
22. 12. 2023 Nový vlastník Jindřich Drmola (IČO 45178704) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 2021202220232024 3. 12. 2020: 877 km6. 11. 2024: 43 814 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Bruntál (č. 3809) 43 814 km způsobilé bez závad 6. 11. 2026
3. 12. 2020 Evidenční kontrola Bruntál (č. 3809) 877 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2024
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Jindřich Drmola (IČO 45178704)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-20-12-0112
  3. Nový vlastník Jindřich Drmola (IČO 45178704)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2026 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-24-11-0203
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 31. 5. 2023, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2018 – 31. 12. 2022) Safety Gate
  • 16. 9. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2020 – 5. 5. 2021) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
LAND ROVER
Obchodní označení
RANGE ROVER VELAR
Typ
LY
Varianta
S5GF2L
Verze
A5CAA
Typ kód
LY
VIN
SALYA2BE6LA292412
PČV
16582047
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Datum 1. registrace
6. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD MOTOR COMPANY
Typ motoru
508PS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
405 / 6500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
5000
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
274

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
382 / 205 / 270
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
16,7 / 9 / 11,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4797/ 1930/ 1656
Rozvor [mm]
2874
Rozchod [mm]
1641/ 1658
Provozní hmotnost
2160
Hmotnosti provozní Do
2203
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2610/ 2610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1240/ 1240
1440/ 1440
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5110/ 5110
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/45 R21 108Y/ 9J X 21 ET43
265/45 R21 108Y/ 9J X 21 ET43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11716-110-03
ES/EU
e5*2007/46*1057*03
Číslo TP
UL256452
Číslo ORV
UBF119973
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
dovoz SRN. poj. Generali Česká CZ/0001/4486202099 (26.11.2023-25.11.2024)
Další záznamy
#V.9: 2018/1832DG; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#11: 4 884 S TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM
#13: 1 676 SE STŘEŠNÍM NOSIČEM
#N.1 - N.2: 9J X 22 ET43; 265/40 R22 106Y
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VOZIDLO JIŽ BYLO REGISTROVÁNO V JINÉM STÁTĚ S DATEM PRVNÍ REGISTRACE 6.11.2020.
SRN ORV II Č. FU045422,
RZ: MB XZ182.

Další ověření (externí odkazy)