LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

  • 2020
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2993 cm³
  • 221 kW ≈ 300 k

VINSALYA2BK1LA279010

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALYA2BK1LA279010

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 160 dnů (6. 8. 2020 až 13. 1. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAND ROVER
Model
RANGE ROVER VELAR
Typ
/ LY
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
6. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
6. 8. 2020
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2993 cm³
Výkon
221 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: AGEL a.s. (IČO 00534111) od 3. 3. 2026
  • Provozovatel: AGEL a.s. (IČO 00534111) od 3. 3. 2026
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
212 715 km
při prohlídce 23. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 73–140 tis. km (medián 106 215 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
AGEL a.s.
od 3. 3. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 8. 2020 První registrace B of B cars s.r.o. (IČO 28595581) Registr silničních vozidel
13. 1. 2021 Nový vlastník a provozovatel AGEL Servis a.s. (IČO 29351073) Registr silničních vozidel
3. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel AGEL a.s. (IČO 00534111) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20222023202420252026 12. 1. 2021: 87 km5. 8. 2024: 148 733 km5. 8. 2024: 148 734 km23. 7. 2026: 212 715 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Břeclav (č. 3773) 212 715 km způsobilé bez závad 23. 7. 2028
5. 8. 2024 Pravidelná STK Břeclav (č. 3773) 148 734 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 8. 2026
5. 8. 2024 Měření emisí Břeclav (č. 570416) 148 733 km způsobilé bez závad 5. 8. 2026
12. 1. 2021 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3842) 87 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel B of B cars s.r.o. (IČO 28595581)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2024
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-21-01-0247
  3. Nový vlastník a provozovatel AGEL Servis a.s. (IČO 29351073)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2026 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-24-08-0130
  5. Nový vlastník a provozovatel AGEL a.s. (IČO 00534111)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2028 · stanice: LIDICKÁ 1711/3, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-3773-26-07-0861
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (LAND ROVER RANGE ROVER VELAR 2020 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 41,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,1 %

Srovnáváme s 41 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
LAND ROVER
Obchodní označení
RANGE ROVER VELAR
Typ
/ LY
Varianta
S5CC2L
Verze
A5CBA
Typ kód
LY
VIN
SALYA2BK1LA279010
PČV
16414362
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
6. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
6. 8. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD MOTOR COMPANY
Typ motoru
306DT
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
221 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2993
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
241

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832DG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
207 / 154 / 173
Spotřeba předpis
2018/1832DG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.8 / 5.8 / 6.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3000
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4797/ 1930/ 1665
Rozvor [mm]
2874
Rozchod [mm]
1644/ 1663/ /
Provozní hmotnost
2090
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2610/ 2610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1270/ 1270
1470/ 1470
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5110/ 5110
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/50 R20 109W/ 8.5J X 20 ET45
255/50 R20 109W/ 8.5J X 20 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11716-114-03
ES/EU
e5*2007/46*1057*03
Číslo ORV
UBN360804
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 884 s tažným zařízením
#14: 1 685 se střešním nosičem
#20-21: 8.5J X 21 ET45; 265/45 R21 104W
#20-21: 9J X 22 ET45; 265/40 R22 106Y
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)