LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

  • 2019
  • HNĚDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1999 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINSALYA2BN0KA221527

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALYA2BN0KA221527

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 16 dnů (11. 10. 2021 až 27. 10. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAND ROVER
Model
RANGE ROVER VELAR
Typ
/ LY
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
17. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2020
Barva
HNĚDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1999 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
105 329 km
při prohlídce 9. 4. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 72–132 tis. km (medián 92 734 km, 57 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

9
Vlastníků v registru
AUTONAGY group s.r.o.
od 22. 7. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 4. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
9. 3. 2020 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
9. 3. 2020 Nový vlastník a provozovatel Sakrus s.r.o. v likvidaci (IČO 06705154) Registr silničních vozidel
31. 3. 2021 Nový vlastník a provozovatel Koncern Invest s.r.o. (IČO 03347516) Registr silničních vozidel
11. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Auto BB s.r.o. (IČO 05449901) Registr silničních vozidel
27. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel STYLE DENT spol. s r.o. (IČO 01747631) Registr silničních vozidel
20. 4. 2023 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
20. 4. 2023 Nový provozovatel Energy Efficient Building s.r.o. (IČO 05906954) Registr silničních vozidel
1. 9. 2025 Nový vlastník Energy Efficient Building s.r.o. (IČO 05906954) Registr silničních vozidel
22. 7. 2026 Nový vlastník a provozovatel AUTONAGY group s.r.o. (IČO 02875896) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20212022202320242025 28. 2. 2020: 3 747 km31. 3. 2021: 35 147 km8. 6. 2021: 44 021 km11. 10. 2021: 44 032 km17. 4. 2023: 57 626 km21. 4. 2023: 58 597 km9. 4. 2025: 105 309 km9. 4. 2025: 105 329 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 4. 2025 Pravidelná STK Vysoké Mýto (č. 3642) 105 329 km způsobilé bez závad 9. 4. 2027
9. 4. 2025 Měření emisí Česká Třebová (č. 461130) 105 309 km způsobilé bez závad 9. 4. 2027
21. 4. 2023 Na žádost zákazníka Ústí nad Orlicí (č. 3633) 58 597 km způsobilé bez závad
17. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3123) 57 626 km způsobilé bez závad 17. 4. 2025
11. 10. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 44 032 km způsobilé bez závad
8. 6. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3117) 44 021 km způsobilé bez závad
31. 3. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 35 147 km způsobilé bez závad
28. 2. 2020 Evidenční kontrola Králův Dvůr (č. 3228) 3 747 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2023
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD HÁJEM 372, 26701, KRÁLŮV DVŮR · protokol CZ-3228-20-02-1118
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Sakrus s.r.o. v likvidaci (IČO 06705154)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Nový vlastník a provozovatel Koncern Invest s.r.o. (IČO 03347516)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-21-03-0977
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-21-06-0297
  6. Nový vlastník a provozovatel Auto BB s.r.o. (IČO 05449901)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-21-10-0504
  7. Nový vlastník a provozovatel STYLE DENT spol. s r.o. (IČO 01747631)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-23-04-0450
  9. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel Energy Efficient Building s.r.o. (IČO 05906954)
  10. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2027 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-25-04-0244
  12. Nový vlastník Energy Efficient Building s.r.o. (IČO 05906954)
  13. Nový vlastník a provozovatel AUTONAGY group s.r.o. (IČO 02875896)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 9 (LAND ROVER RANGE ROVER VELAR 2019 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 73,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,7 %

Srovnáváme s 30 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 31. 5. 2023, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2018 – 31. 12. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
LAND ROVER
Obchodní označení
RANGE ROVER VELAR
Typ
/ LY
Varianta
S5FA2K
Verze
A5AB
Typ kód
LY
VIN
SALYA2BN0KA221527
PČV
16215580
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
17. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
JAGUAR LAND ROVER LTD.
Typ motoru
204DTH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
193

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2017/1347AG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
182 / 142 / 157
Spotřeba předpis
2017/1347AG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.9 / 5.4 / 5.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3000
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4797/ 1930/ 1665
Rozvor [mm]
2874
Rozchod [mm]
1640/ 1657/ /
Provozní hmotnost
1900
Hmotnosti provozní Do
2026
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2490/ 2490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1190/ 1190
1420/ 1420
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2400/ 2400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4890/ 4890
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/55 R19 111W/ 8.5J X 19 ET45
255/55 R19 111W/ 8.5J X 19 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Barva
HNĚDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*2007/46*3954*05
Číslo ORV
UBO763627
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1640+1657
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 884 S TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM
#14: 1 685 SE STŘEŠNÍM NOSIČEM
#N1-N2: 8.5J X 20 ET45; 255/50 R20 109W
#N1-N2: 8.5J X 21 ET45; 265/45 R21 104 NEBO 108W
#N1-N2: 9.0J X 22 ET45; 265/40 R22 106Y
255/55 R19 111W;8.5JX19 ET45
DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA (SRN) 17.04.2019; TP SRN FF573441
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #N1-N2: 8.5J X 20 ET42; 255/50 R20 109W.

Další ověření (externí odkazy)