LAND ROVER Range Rover Velar D240

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1999 cm³
  • 177 kW ≈ 241 k

VINSALYA2BN4KA229341

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALYA2BN4KA229341

STK propadla 4. 7. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 4. 7. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Ukrajina), datum dovozu 31. 7. 2024. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAND ROVER
Model
Range Rover Velar D240
Typ
/ LY
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
23. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
31. 7. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1999 cm³
Výkon
177 kW
Kategorie
M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 4. 7. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
80 811 km
při prohlídce 4. 7. 2024
2
Vlastníci v registru
AltaCasa s.r.o.
od 28. 11. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 5. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
31. 7. 2024 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
31. 7. 2024 Nový vlastník Sergiy Pikhterev (IČO 21543828) Registr silničních vozidel
31. 7. 2024 Nový provozovatel QuickCab s.r.o. (IČO 19808321) Registr silničních vozidel
4. 11. 2024 Nový provozovatel Sergiy Pikhterev (IČO 21543828) Registr silničních vozidel
28. 11. 2025 Nový vlastník AltaCasa s.r.o. (IČO 23407913) Registr silničních vozidel
28. 11. 2025 Nový provozovatel FARZONA s.r.o. (IČO 23234075) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 7. 2024 Před registrací + měření emisí Praha (č. 3120) 80 811 km způsobilé bez závad 4. 7. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-24-07-0352
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Ukrajina
    Nový vlastník Sergiy Pikhterev (IČO 21543828)
    Nový provozovatel QuickCab s.r.o. (IČO 19808321)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
  4. Nový provozovatel Sergiy Pikhterev (IČO 21543828)
  5. Nový vlastník AltaCasa s.r.o. (IČO 23407913)
    Nový provozovatel FARZONA s.r.o. (IČO 23234075)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
LAND ROVER
Obchodní označení
Range Rover Velar D240
Typ
/ LY
Varianta
S5BB2K
Verze
A5BC
Typ kód
LY
VIN
SALYA2BN4KA229341
PČV
18543767
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1G
Výrobce vozidla
JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
23. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
31. 7. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
JAGUAR LAND ROVER LTD.
Typ motoru
204DTA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
177 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
217

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2017/1347AG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 176
Spotřeba předpis
2017/1347AG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 6.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3000
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4797/ 1930/ 1665
Rozvor [mm]
2874
Rozchod [mm]
1640/ 1657/ /
Provozní hmotnost
1911
Hmotnosti provozní Do
2033
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2510/ 2510
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1210/ 1210
1430/ 1430
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5010/ 5010
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/60 R18 112V/ 7.5J X 18 ET45
255/60 R18 112V/ 7.5J X 18 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10786-129-05
ES/EU
e5*2007/46*1057
Číslo ORV
UBM031183
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV UKRAJINA
Další záznamy
ZEMĚ PŮVODU - UKRAJINA, RZ: BH4070OE, TP: CXA465785
#G: 1 911 - 2 033
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#11: 4 884 S TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM
#13: 1 685 SE STŘEŠNÍM NOSIČEM
#N.1-N.2: 8.5J X 21 ET45; 265/45 R21 104W
9.0J X 22 ET45; 265/40 R22 106Y
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)