LAND ROVER RANGE ROVER VELAR
- 2018
- ŠEDÁ
- benzin (BA)
- 2995 cm³
- 280 kW ≈ 381 k
VINSALYA2BV3JA776986
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 11:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SALYA2BV3JA776986
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 15. 4. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- LAND ROVER
- Model
- RANGE ROVER VELAR
- Typ
- / LY
- Datum 1. registrace
- 28. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 4. 2019
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 2995 cm³
- Výkon
- 280 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: EUROCOOP INSPEKTA a.s. (IČO 26855232) od 15. 4. 2019
- Provozovatel: Share CAR!, z.s. (IČO 06853854) od 9. 7. 2020
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Z údajů registru nelze baterii určit jednoznačně. Ve výběrníku si ji vyberte podle přesné motorizace a podle toho, zda má vůz systém start-stop.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Všechny baterie pro Land Rover Range Rover Velar ve výběrníku
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2019 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-19-04-1012
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel EUROCOOP INSPEKTA a.s. (IČO 26855232)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 9. 2022 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-20-07-0180
-
Nový provozovatel Share CAR!, z.s. (IČO 06853854)
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-09-1707
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-09-1714
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2028 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-26-09-0930
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- LAND ROVER
- Obchodní označení
- RANGE ROVER VELAR
- Typ
- / LY
- Varianta
- S5EE2F
- Verze
- A5E1
- Typ kód
- LY
- VIN
- SALYA2BV3JA776986
- PČV
- 15707574
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- JAGUAR LAND ROVER LIMITED, V. BRITÁNIE
- Datum 1. registrace
- 28. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 4. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD MOTOR COMPANY
- Typ motoru
- 306PS
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 280 / 6500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2995
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/646W;EURO6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 214
- Spotřeba předpis
- 2016/646W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 12.7 / 7.5 / 9.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4797/ 1930/ 1665
- Rozvor [mm]
- 2 874
- Rozchod [mm]
- 1644/ 1663/ /
- Provozní hmotnost
- 2145
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2540/ 2540
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 240/ 1 240
1 440/ 1 440
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5040/ 5040
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 255/65 R18 110V/ 7.5J X 18 ET45
255/65 R18 110V/ 7.5J X 18 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2007/46*3954*03
- Číslo TP
- UI768101
- Číslo ORV
- UBA020953
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV SRN 10.02.2021 VYŘAZENO: MHMP-DV-22744/2021-VYS
- Další záznamy
- IDV SRN, 1.REGISTRACE DNE 28.9.2018, DOKLADY: TP-EX653935; RZ:AK-LR666
PROTOKOL STK Č. CZ-3104-19-04-1012
ROZCHOD: 1 644/1 663
#11(12): 4 884
#13(14): 1 685
#N.1-N.2(20-21): 8.5J X 19 ET45; 255/55 R19 111W
8.5J X 20 ET45; 255/50 R20 109W
8.5J X 21 ET45; 265/45 R21 104W (108W)
9.0J X 22 ET45; 265/40 R22 106Y
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: SALYA2BV3JA776986
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.