BENTLEY CONTINENTAL GT

  • 2018
  • ČERNÁ
  • benzin (BA)
  • 5950 cm³
  • 467 kW ≈ 635 k

VINSCBCA13S3JC069054

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SCBCA13S3JC069054

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 25. 9. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BENTLEY
Model
CONTINENTAL GT
Typ
3S
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
24. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
25. 9. 2023
Barva
ČERNÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
5950 cm³
Výkon
467 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
33 560 km
při prohlídce 11. 9. 2025

Obvyklé u modelu 7 let po roce výroby (všechny roky výroby): 47–92 tis. km (medián 69 044 km, 72 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Home Credit a.s.
od 1. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 7. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
25. 9. 2023 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
25. 9. 2023 Nový vlastník a provozovatel B.C. Trading & Investments s.r.o. (IČO 09211489) Registr silničních vozidel
10. 9. 2024 Nový vlastník a provozovatel B.C. Group TB s.r.o. (IČO 06053459) Registr silničních vozidel
1. 12. 2025 Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00025 00030 00035 000 20242025 25. 9. 2023: 22 638 km11. 9. 2025: 33 560 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 33 560 km způsobilé bez závad 11. 9. 2027
25. 9. 2023 Před registrací + měření emisí Praha (č. 3108) 22 638 km způsobilé bez závad 25. 9. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel B.C. Trading & Investments s.r.o. (IČO 09211489)
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2025 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 169 00, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-23-09-1378
  3. Nový vlastník a provozovatel B.C. Group TB s.r.o. (IČO 06053459)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-09-0801
  5. Nový vlastník Home Credit a.s. (IČO 26978636)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 24. 5. 2023, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 15. 6. 2018 – 10. 7. 2020) Safety Gate
  • 1. 9. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 5. 2. 2018 – 28. 6. 2021) Safety Gate
  • 13. 6. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 22. 1. 2018 – 6. 3. 2019) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
BENTLEY
Obchodní označení
CONTINENTAL GT
Typ
3S
Varianta
C4AZAA
Verze
1
Typ kód
3S
VIN
SCBCA13S3JC069054
PČV
18099260
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AD KUPÉ
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BENTLEY MOTORS LTD., CREWE, VELKÁ BRITÁNIE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
24. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
25. 9. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BENTLEY MOTORS LTD., CREWE, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
DDB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
467 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
5950
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
333

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2017/1347BG
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
278
Spotřeba předpis
2017/1347BG
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
12,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 3000
Za jízdy
69

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4850/ 1966/ 1405
Rozvor [mm]
2851
Rozchod [mm]
1672/ 1664
Provozní hmotnost
2319
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2725/ 2725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1380/ 1380
1420/ 1420
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/40 ZR21 105Y/ 9.5J X 21
305/35 ZR21 109Y/ 11J X 21
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e13*2007/46*0634*01
Číslo ORV
UBM896444
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
IDV-SRN
Další záznamy
IDV-SRN; DOKLADY: RZ-PE JM1395; TP-GZ109163
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1: 21 X 9.5J; 265/40 ZR21 105Y
*N.2: 21 X 11J; 305/35 ZR21 109Y
*N.1: 22 X 9.5J; 275/35 ZR22 104Y
*N.2: 22 X 11J; 315/30 ZR22 107Y
ZIMNÍ PNEUMATIKY:
*N.1: 21 X 9.5J; 265/40 R21 105W
*N.2: 21 X 11J; 305/35 R21 109W
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)