BENTLEY CONTINENTAL GT V8 CONVERTIBLE
- 2020
- ŠEDÁ
- benzin (BA)
- 3996 cm³
- 404 kW ≈ 549 k
VINSCBDJ33S1LC080976
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SCBDJ33S1LC080976
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (7. 9. 2026 až 8. 9. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BENTLEY
- Model
- CONTINENTAL GT V8 CONVERTIBLE
- Typ
- / 3S
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 9. 2025
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 3996 cm³
- Výkon
- 404 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTO HOLDING s.r.o. (IČO 28964314) od 8. 9. 2026
- Provozovatel: AUTO HOLDING s.r.o. (IČO 28964314) od 8. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 3. 2020 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 9. 2025 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 9. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Agency LPO s.r.o. (IČO 19659741) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO HOLDING s.r.o. (IČO 28964314) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 9. 2025 | Před registrací | Horoměřice (č. 3225) | 26 794 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2027 |
| 5. 9. 2025 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 26 744 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2027 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Agency LPO s.r.o. (IČO 19659741)Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2027 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-09-0404
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO HOLDING s.r.o. (IČO 28964314)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BENTLEY
- Obchodní označení
- CONTINENTAL GT V8 CONVERTIBLE
- Typ
- / 3S
- Varianta
- D4BXBC
- Verze
- 1
- Typ kód
- 3S
- VIN
- SCBDJ33S1LC080976
- PČV
- 19129558
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AE KABRIOLET
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- BENTLEY MOTORS LTD., CREWE, VELKÁ BRITÁNIE
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 20. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 9. 2025
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BENTLEY MOTORS LTD., CREWE, VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- CVD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 404 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3996
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 318
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 275
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 12.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3750
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4850/ 1964/ 1399
- Rozvor [mm]
- 2849
- Rozchod [mm]
- 1672/ 1664/ /
- Provozní hmotnost
- 2410
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2800/ 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1360/ 1360
1560/ 1560
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/40 ZR21 105Y/ 9.5J X 21
305/35 ZR21 109Y/ 11J X 21
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e13*2007/46*0634*06
- Číslo ORV
- UBN186217
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Rozchod: 1672+1664
Variabilní provedení vozidla:
*20: 21 X 9.5J; 265/40 ZR21 105Y XL
*21: 21 X 11J; 305/35 ZR21 109Y XL
*20: 22 X 9.5J; 275/35 ZR22 104Y XL
*21: 22 X 11J; 315/30 ZR22 107Y XL
*20: 22 X 9.5J; 275/35 R22 104W XL
*21: 22 X 11J; 315/30 R22 107W XL
*20: 20 X 9.5J; 265/45 ZR20 108Y XL
*21: 20 X 11J; 295/40 ZR20 110Y XL
Zimní pneumatiky:
*20: 21 X 9.5J; 265/40 R21 105W XL
*21: 21 X 11J; 305/35 R21 109W XL
*20: 20 X 9.5J; 265/45 R20 108W XL
*21: 20 X 11J; 295/40 R20 110W XL
M: 2849
DATUM 1.REGISTRACE VOZIDLA (SRN) 20.03.2020;TP SRN GL857785
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: SCBDJ33S1LC080976
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.