FARESIN LEADER
- 2019
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 151 kW ≈ 205 k
VINSE11074
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SE11074
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 89 dnů (22. 2. 2019 až 22. 5. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FARESIN
- Model
- LEADER
- Typ
- / LEADER PF 2.18
- Datum 1. registrace
- 22. 2. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2019
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 151 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368) od 22. 2. 2019
- Vlastník: AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368) od 1. 3. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 2. 2019 | První registrace | AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368) | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2019 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2023 | Nový vlastník | AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 5. 2019 | Na žádost zákazníka | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368)
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
-
Nový vlastník AGROCHEMA, družstvo (IČO 00140368)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- FARESIN
- Obchodní označení
- LEADER
- Typ
- / LEADER PF 2.18
- Varianta
- ECOMODE
- Typ kód
- LEADER PF 2.18
- VIN
- SE11074
- PČV
- 15615975
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KRMNÝ A MÍCHACÍ VŮZ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- FARESIN INDUSTRIES
- Datum 1. registrace
- 22. 2. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2019
- Druh (typ)
- KRMNÝ A MÍCHACÍ VŮZ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F4HFE613L*A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 151 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68LA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9500/ 2450/ 2700
- Rozvor [mm]
- 5370
- Provozní hmotnost
- 15640
- Hmotnosti provozní Do
- 16140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20680/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10340/ 9000
10340/ 9000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 18
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 435/50 R 19.5 166 A8 / 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 166 A8 / 14.00 X 19.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FARESIN INDUSTRIES
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5990-004-03
- Číslo TP
- ZA282533
- Číslo ORV
- ZAA162472
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: SE11074
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.