FARESIN LEADER PF 2.18 ECOMODE
- 2019
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 151 kW ≈ 205 k
VINSE11113
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SE11113
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FARESIN
- Model
- LEADER PF 2.18 ECOMODE
- Typ
- / LEADER PF 2.18
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 14. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 6. 2019
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 151 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. (IČO 25845161) od 11. 6. 2026
- Provozovatel: ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. (IČO 25845161) od 11. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 6. 2019 | První registrace | ROLS Lešany, spol. s r.o. (IČO 49969552) | Registr silničních vozidel |
| 11. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. (IČO 25845161) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Evidenční kontrola | Hlučín (č. 6815) | 15 406 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ROLS Lešany, spol. s r.o. (IČO 49969552)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JANDOVA 39/68, 74801, HLUČÍN - DARKOVIČKY · protokol CZ-6815-26-56-8076
-
Nový vlastník a provozovatel ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. (IČO 25845161)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- FARESIN
- Obchodní označení
- LEADER PF 2.18 ECOMODE
- Typ
- / LEADER PF 2.18
- Varianta
- ECOMODE
- Typ kód
- LEADER PF 2.18
- VIN
- SE11113
- PČV
- 15815992
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KRMNÝ A MÍCHACÍ VŮZ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- FARESIN INDUSTRIES, BREGANZE, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 14. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F4HFE613K*B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 151 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9500/ 2450/ 2700
- Rozvor [mm]
- 5370
- Provozní hmotnost
- 15640
- Hmotnosti provozní Do
- 16140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20680/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10340/ 9000
10340/ 9000
/
/ - Objem cisterny
- 18
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 435/50 R 19.5 166 A8/ 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 166 A8/ 14.00 X 19.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FARESIN INDUSTRIES, BREGANZE, ITÁLIE
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- ABS
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5. 4. 5990
- Číslo ORV
- UBO506257
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Další záznamy
- Doporučený rozměr tabulky registrační značky 280x200 mm.
Variabilní provedení stroje:
*31: 2700 - 2850
*35: 15640 - 16140
*44,45: 11.75 x 22.5; 385/65 R 22.5 161F
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené vyhláškou
č. 341/2014 Sb., příloha 12, část I.
Stroj je vybaven zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy, které
musí být při přepravě na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti. Při
provozu na pozemních komunikacích musí být kola zadní nápravy v centrální
poloze a řízení zajištěné v poloze pro řízení pouze přední nápravy.
Stroj plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- vyznačení obrysů nemusí být provedeno z retroreflexního materiálu,
- kryty kol neplní některé předepsané údaje,
- stroj není vybaven zařízením pro vlečení vozidla,
- výhled z místa řidiče neplní některé předepsané požadavky.
M: 5370
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: SE11113
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.