ISEKI 3240

  • 2007
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1123 cm³
  • 17,5 kW ≈ 24 k

VINSF000282

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SF000282

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ISEKI
Model
3240
Typ
ISEKI 3240 TM3 TM3240AHL / TM3
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
2. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
2. 1. 2007
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1123 cm³
Výkon
17,5 kW
Kategorie
T2 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 9. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 165 km
při prohlídce 18. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
TS Hlučín s.r.o.
od 2. 1. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 1. 2007 První registrace TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 5005 0007 50010 000 2019202120232025 20. 12. 2018: 7 964 km21. 12. 2018: 796 km27. 10. 2022: 943 km18. 9. 2026: 1 165 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Hlučín (č. 6815) 1 165 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 1.1.4.1.1 Některý manometr je vadný, avšak výstražná signalizace nízkého tlaku vzduchuje plně funkční. lehká
18. 9. 2030
27. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Hlučín (č. 6815) 943 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
27. 10. 2026
21. 12. 2018 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 796 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
20. 12. 2022
20. 12. 2018 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 7 964 km způsobilé bez závad 20. 12. 2022
28. 11. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3840) – způsobilé
2 lehké
  • 4.7.2.2 Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
28. 11. 2018
25. 1. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) – způsobilé bez závad 25. 1. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2018 · stanice: SLEZSKÁ 643/3, 747 28, ŠTĚPÁNKOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2022 · stanice: JANDOVA 39/68, 74801, HLUČÍN - DARKOVIČKY · protokol CZ-6815-18-62-8008
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2026 · stanice: JANDOVA 39/68, 74801, HLUČÍN - DARKOVIČKY · protokol CZ-6815-22-60-5022
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2030 · stanice: JANDOVA 39/68, 74801, HLUČÍN - DARKOVIČKY · protokol CZ-6815-26-59-5051
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
ISEKI
Obchodní označení
3240
Typ
ISEKI 3240 TM3 TM3240AHL / TM3
Varianta
TM3240AHL
Typ kód
TM3
VIN
SF000282
PČV
12182414
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T2
Výrobce vozidla
ISEKI AND CO LTD. MATSUYAMA, JAPONSKO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
2. 1. 2007
Datum 1. registrace v ČR
2. 1. 2007
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ISEKI - MATSUYAMA MFG. CO LTD, JAPONSKO
Typ motoru
E3112-B 12
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
17.5 / 2700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1123
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
20

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2844
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2755/ 1245/ 2060
Rozvor [mm]
1520
Provozní hmotnost
930
Hmotnosti provozní Do
1245
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2100/ 2100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
850/ 850
1360/ 1360
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
1745/ 1745
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
23 X 10.50 - 12 4 PR/ J12 X 8 1/2
315/75 D 15 4 PR/ 15X 101B
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LUGSTEIN, FRIEDBURG, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
SF000282
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 1
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA134904
Číslo ORV
UBG614834
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ

Další ověření (externí odkazy)