HONDA CIVIC

  • 2013
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1798 cm³
  • 104 kW ≈ 141 k

VINSHHFK2740CU025317

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SHHFK2740CU025317

HONDA CIVIC – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Overlaet, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HONDA
Model
CIVIC
Typ
/ FK2
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
28. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
28. 11. 2013
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1798 cm³
Výkon
104 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
155 390 km
při prohlídce 30. 9. 2025
2
Vlastníků v registru
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
od 26. 2. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 11. 2013 První registrace INFRASPOL, s.r.o. (IČO 27918131) Registr silničních vozidel
26. 2. 2016 Nový vlastník a provozovatel Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 20172019202120232025 25. 2. 2016: 39 010 km14. 11. 2017: 83 696 km16. 10. 2019: 119 105 km16. 10. 2019: 119 108 km8. 10. 2021: 139 031 km11. 10. 2021: 139 040 km3. 10. 2023: 152 338 km3. 10. 2023: 152 347 km30. 9. 2025: 155 386 km30. 9. 2025: 155 390 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 155 390 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
30. 9. 2027
30. 9. 2025 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 155 386 km způsobilé bez závad 30. 9. 2027
3. 10. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 152 347 km způsobilé bez závad 3. 10. 2025
3. 10. 2023 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 152 338 km způsobilé bez závad 3. 10. 2025
11. 10. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 139 040 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 10. 2023
8. 10. 2021 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 139 031 km způsobilé bez závad 8. 10. 2023
16. 10. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 119 108 km způsobilé bez závad 16. 10. 2021
16. 10. 2019 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 119 105 km způsobilé bez závad 16. 10. 2021
14. 11. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 83 696 km způsobilé bez závad 14. 11. 2019
25. 2. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 39 010 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel INFRASPOL, s.r.o. (IČO 27918131)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  3. Nový vlastník a provozovatel Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-11-1015
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-10-1546
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-10-1032
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-10-0212
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-09-2446
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (HONDA CIVIC 2013 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 53,1 %

Srovnáváme s 228 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HONDA CIVIC

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
HONDA
Obchodní označení
CIVIC
Typ
/ FK2
Varianta
4
Verze
2
Typ kód
FK2
VIN
SHHFK2740CU025317
PČV
12873258
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HONDA OF THE UK MFG, VELKÁ BRITÁNIE
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
28. 11. 2013
Datum 1. registrace v ČR
28. 11. 2013
Druh (typ)
5 DVÉŘOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
HONDA OF THE UK MFG, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
R18Z4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
104 / 6500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1798
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
215

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
172 / 117 / 137
Spotřeba předpis
566/2011J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.3 / 4.9 / 5.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3750
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4300/ 1770/ 1470
Rozvor [mm]
2595
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1280
Hmotnosti provozní Do
1363
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1720/ 1720
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
920/ 920
820/ 820
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1400/ 1400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3120/ 3120
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 88V / 16 X 6 1/2 J ET 45
205/55 R16 88V / 16 X 6 1/2 J ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6056-033-03
ES/EU
E11*2001/116*0256
Číslo TP
UF609135
Číslo ORV
UAP735065
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 172/117/137 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*27: 45kg provedení se skleněnou střechou
*44-45: 16 X 6 1/2 JJ ET 45; 205/55 R16 88V
17 X 7 J ET 50; 225/45 R17 88V
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)