MECALAC

  • 2021
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3620 cm³
  • 82 kW ≈ 111 k

VINSMFJE4DCELLVS5791

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/SMFJE4DCELLVS5791

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 40 dnů (6. 2. 2025 až 18. 3. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MECALAC
Typ
TLB 990 PS
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 7. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 7. 2021
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3620 cm³
Výkon
82 kW
Kategorie
SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 965 km
při prohlídce 1. 10. 2024
3
Vlastníci v registru
CS spol. s r.o.
od 18. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 7. 2021 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
1. 7. 2021 Nový provozovatel Josef Štulík (IČO 74283537) Registr silničních vozidel
6. 2. 2025 Nový vlastník a provozovatel Prostro Group s.r.o. (IČO 07538022) Registr silničních vozidel
18. 3. 2025 Nový vlastník a provozovatel CS spol. s r.o. (IČO 18294383) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 10. 2024 Na žádost zákazníka Velim (č. 3238) 1 965 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Josef Štulík (IČO 74283537)
  2. Nový vlastník a provozovatel Prostro Group s.r.o. (IČO 07538022)
  3. Nový vlastník a provozovatel CS spol. s r.o. (IČO 18294383)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (42)

Identifikace

Tovární značka
MECALAC
Typ
TLB 990 PS
Typ kód
TLB 990 PS
VIN
SMFJE4DCELLVS5791
PČV
16903693
Druh vozidla
PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Druh vozidla 2. ř.
RÝPADLO NAKLADAČ
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
MECALAC CONSTR. EQUIPMENT, V. BRITÁNIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 7. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 7. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PERKINS ENGINES CO. LTD., V. BRITÁNIE
Typ motoru
4788/2400
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
82 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3620
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/1628EV5/D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6850/ 2400/ 3750
Rozvor [mm]
2140
Provozní hmotnost
9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9500/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5000/ 3500
7000/ 6500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
16.9 - 24 12 PR/ W15L X 24
16.9 - 24 12 PR/ W15L X 24
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MECALAC CONSTR. EQUIPMENT, V. BRITÁNIE
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 2. 9689
Číslo ORV
UBJ464216
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Další záznamy
[Alternativní provedení stroje:
*5: TLB 990 PM
]
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 280 x 200 mm.
Variabilní provedení stroje:
*29: 6100 - 6850
*30: 2310 - 2400
*35: 8500 - 9500
*29,30,35: dle vybavení; stroj může být vybaven vpředu standartními lopatami, sněhovou radlicí, zametacím zařízením, manipulátorem na balíky nebo na dřevo, vzadu podkopovým zařízením s lopatami do šířky 900 mm nebo bouracím kladivem.
*44,45: 15 x 24; 440/80 R 24 149 A8 / 13 x 24; 445/70 R 24 149 A8
15 x 24; 440/80 - 24 149 A8
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené vyhláškou
č. 341/2014 Sb., příloha 12, I); nakladačové lopaty se zuby musí být
vybaveny ochrannými kryty.
Stroj musí být vybaven zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy,
které musí být při provozu na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Stroj plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- kryty kol neplní některé předepsané požadavky,
- vnější povrch stroje má výčnělky,
- výrobní štítek stroje neobsahuje některé předepsané údaje,
a v závislosti na vybavení stroje navíc
- může být omezena geometrická viditelnost pravé zadní skupinové svítilny.

Další ověření (externí odkazy)