NUNC
- 1997
- MODRÁ
VINTK91038V2VSMS6078
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK91038V2VSMS6078
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NUNC
- Typ
- NUNC 38 SZ4 / 38 SZ4
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 9. 1997
- Barva
- MODRÁ
- Kategorie
- Ra2 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) od 20. 11. 2017
- Provozovatel: Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) od 20. 11. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1997 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 9. 1997 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 9. 1997 | Nový provozovatel | INTERGAS Plzeň, spol. s r.o. (IČO 48360961) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2005 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Miroslav Žák (IČO 14684969) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2030 |
| 25. 3. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 3. 2026 |
| 28. 2. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 6 lehkých
| |
| 10. 12. 2018 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 12. 2019 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 11. 2018 |
| 11. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 11. 2016 |
| 24. 11. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 11. 2015 |
| 11. 11. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2014 |
| 31. 10. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 10. 2013 |
| 31. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 30. 11. 2012 |
| 25. 10. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2012 |
| 3. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel INTERGAS Plzeň, spol. s r.o. (IČO 48360961)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Miroslav Žák (IČO 14684969)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2010 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-09-03-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 32600, PlzeňPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-11-10-3241
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 32600, PlzeňPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-12-10-4472Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-12-10-4445Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-13-11-1299Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, PlzeňPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-14-11-3284
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-15-11-2029Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-11-0088
-
Nový vlastník a provozovatel Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-12-0090
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-02-0272Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-53-9019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2030 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-26-03-0058
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (40)
Identifikace
- Tovární značka
- NUNC
- Typ
- NUNC 38 SZ4 / 38 SZ4
- Typ kód
- 38 SZ4
- VIN
- TK91038V2VSMS6078
- PČV
- 4660134
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra2
- Výrobce vozidla
- MOS ŠITBOŘICE SPOL. S.R.O.
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 9. 1997
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5750/ 2470/ 840
- Provozní hmotnost
- 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3800/ 3800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 440/ 440
3400/ 3400
/
/ - Ložná délka
- 4400
- Ložná šířka
- 1900
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,0/75-15.3 14PR/ 9,00X15
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOS ŠITBOŘICE SPOL. S.R.O.
- Barva
- MODRÁ
- Spojovací zařízení - druh
- OKO PRŮMĚR 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA064095
- Číslo ORV
- ZAA422905
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- poj.č.9213456313
- Další záznamy
- Při provozu na pozemních komunikacích musí být stroj v přepravní
poloze dle návodu k obsluze.
Před odpojením od tažného prostředku musí být stroj zajištěn proti
samovolnému pohybu zakládacími klíny a parkovací brzdou.
Povolené vyjímly z ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. (§/odst.):
43/2 - zadní osvětlení není umístěno na zádi vozidla, je umístěno
na krytech kol
- přední obrysová světla a odrazky nejsou umístěny na přídi vozidla,
jsou umístěny na krytech kol
80/3 - přívěs není vybaven náhradním kolem v držáku, náhradní kolo
se dodává na přání volně ložené.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TK91038V2VSMS6078
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.