SVAN

  • 2007
  • BÍLÁ

VINTK9CHTP1671SS5039

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9CHTP1671SS5039

STK propadla 1. 7. 2021. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 1. 7. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SVAN
Typ
SVAN CHTP 6 V 17.5 / CHTP16
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
30. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
30. 7. 2007
Barva
BÍLÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 1. 7. 2021
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
A&TEAM s.r.o.
od 12. 6. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 7. 2007 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
30. 7. 2007 Nový provozovatel ARROW mobile spol. s r.o. (IČO 25068636) Registr silničních vozidel
7. 6. 2012 Nový provozovatel A+TEAM S.R.O. KOSMICKÁ 750 PRAHA 4 Registr silničních vozidel
12. 6. 2012 Nový vlastník a provozovatel A&TEAM s.r.o. (IČO 27163199) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 4. 2021 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) – způsobilé bez závad
1. 7. 2020 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
1. 7. 2021
28. 5. 2019 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 5. 2020
7. 6. 2018 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 6. 2019
10. 5. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
10. 5. 2018
10. 6. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
10. 6. 2017
28. 5. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.8.1.2 Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
28. 5. 2016
19. 6. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 6. 2015
11. 6. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 6. 2014
12. 6. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 6. 2013
15. 7. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) – způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 7. 2012
14. 7. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) – způsobilé
4 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6161 Přerušování směrového světla vozidla schváleného po 1.7.1972 má výrazně menší nebo větší kmitočet (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6213 Některá svítilna brzdového světla je poškozena, avšak brzdové světlo svítí předepsanou barvou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 7. 2011
7. 8. 2009 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3225) – způsobilé bez závad 15. 7. 2010
15. 7. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) – dočasně způsobilé
3 vážné
  • 2133 V převodu provozní brzdy jsou nadměrné vůle (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 2191 Tloušťka brzdového obložení některé kolové brzdy je menší než minimálně přípustná (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5274 Závěsy bočnic jsou zjevně opotřebované, poškozené, uvolněné nebo některé závěsy bočnic chybí. [ekvivalent v číslování od 5/2012: 6.2.11.3.2, 6.2.11.4.2] (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
14. 8. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ARROW mobile spol. s r.o. (IČO 25068636)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2009 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-09-07-0873
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2010 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-09-08-0304
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2011 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-10-07-0969
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-11-07-1037
  6. Nový provozovatel A+TEAM S.R.O. KOSMICKÁ 750 PRAHA 4
  7. Nový vlastník a provozovatel A&TEAM s.r.o. (IČO 27163199)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2013 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2013 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-12-06-0708
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2014 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-13-06-0677
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2014 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-14-06-1390
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-15-05-2738
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-16-06-1261
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2018 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-17-05-1083
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-06-0398
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-05-1791
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2021 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-07-0036
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-21-04-1216
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
SVAN
Typ
SVAN CHTP 6 V 17.5 / CHTP16
Varianta
17,5
Typ kód
CHTP16
VIN
TK9CHTP1671SS5039
PČV
3344677
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
30. 7. 2007
Datum 1. registrace v ČR
30. 7. 2007
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10680/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
Z 5705+1650
Provozní hmotnost
5060
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
Z1000;8000/ 8000
8000/ 8000
/
/
Ložná délka
8200
Ložná šířka
2460
Objem cisterny
61.1
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R 17.5 135/133J [2]/ 17.5 X 6.00
215/75 R 17.5 135/133J [2]/ 17.5 X 6.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTO-TECH VINOŘ , S.R.O., PRAHA VINOŘ, ČR
Výrobní číslo karoserie
30-013-7
Barva
BÍLÁ
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
M-0014-05-01
Číslo TP
UH727571
Číslo ORV
UBA034039
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
PŘÍVĚS PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU MEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA

Další ověření (externí odkazy)