SOR INB 18

  • 2013
  • BÍLÁ
  • 8710 cm³
  • 243 kW ≈ 330 k

VINTK9F8XXNPDLSL5279

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9F8XXNPDLSL5279

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Polská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 98 dnů (13. 1. 2026 až 21. 4. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SOR
Model
INB 18
Typ
INB 18
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
26. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2013
Barva
BÍLÁ
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
243 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
522 331 km
při prohlídce 9. 6. 2026
5
Vlastníků v registru
ARANEA s.r.o.
od 21. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 9. 2013 První registrace SOR Libchavy spol. s r.o. (IČO 15030865) Registr silničních vozidel
26. 9. 2013 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
6. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel SOR Libchavy spol. s r.o. (IČO 15030865) Registr silničních vozidel
31. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY s.r.o. (IČO 26730448) Registr silničních vozidel
13. 1. 2026 Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY a.s. (IČO 27229131) Registr silničních vozidel
21. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel ARANEA s.r.o. (IČO 27903532) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201520172019202120232025 28. 8. 2014: 31 171 km1. 9. 2014: 31 271 km6. 2. 2015: 53 625 km11. 8. 2015: 75 152 km23. 3. 2017: 115 367 km21. 3. 2018: 140 527 km9. 4. 2019: 197 987 km10. 4. 2019: 197 987 km30. 7. 2019: 219 442 km23. 4. 2020: 273 836 km28. 4. 2021: 332 493 km5. 5. 2021: 332 499 km9. 5. 2022: 384 489 km11. 5. 2022: 384 515 km9. 5. 2023: 416 469 km25. 4. 2024: 461 380 km25. 4. 2024: 461 381 km14. 5. 2025: 499 586 km15. 5. 2025: 499 587 km9. 6. 2026: 522 331 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 6. 2026 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 522 331 km způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
9. 6. 2027
15. 5. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3107) 499 587 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 5. 2026
14. 5. 2025 Měření emisí Praha (č. 510410) 499 586 km způsobilé bez závad 14. 5. 2026
25. 4. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3107) 461 381 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 4. 2025
25. 4. 2024 Měření emisí Praha (č. 510410) 461 380 km způsobilé bez závad 25. 4. 2025
9. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3107) 416 469 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 5. 2024
11. 5. 2022 Opakovaná STK Praha (č. 3103) 384 515 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 5. 2023
9. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 384 489 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 2 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 6. 2022
5. 5. 2021 Opakovaná STK Praha (č. 3103) 332 499 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
28. 4. 2022
28. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 332 493 km dočasně způsobilé
2 lehké, 4 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 9.1.2.3 V blízkosti únikového okna autobusu není k dispozici zařízení nebo nástroj pro jeho rozbití. vážná
28. 5. 2021
23. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 273 836 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 4. 2021
30. 7. 2019 Evidenční kontrola Praha (č. 3103) 219 442 km způsobilé bez závad
10. 4. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) 197 987 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
10. 4. 2020
9. 4. 2019 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 197 987 km způsobilé bez závad 9. 4. 2020
21. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Hlavní město Praha (č. 3103) 140 527 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 3. 2019
23. 3. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 115 367 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
23. 3. 2018
11. 8. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 75 152 km způsobilé bez závad 11. 8. 2016
6. 2. 2015 Na žádost zákazníka Pardubický kraj (č. 3613) 53 625 km způsobilé bez závad
1. 9. 2014 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3613) 31 271 km způsobilé bez závad 28. 8. 2015
28. 8. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 31 171 km dočasně způsobilé
6 vážných
  • 0.1.3.2 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. vážná
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 6.1.3.6.2 Upevnění palivového potrubí / hadic je uvolněné, nespolehlivé nebo způsob montáže palivového potrubí / hadic neodpovídá požadavkům a tato závada má vliv na bezpečnost nebo spolehlivost systému. vážná
  • 9.4.1.1.2 Konstrukce sedadla cestujícího v autobusu je poškozená nebo nadměrně opotřebená (sedák / opěradlo), prasklá, deformovaná nebo neúplná nebo poškození sedadla může způsobit zranění přepravované osoby. vážná
  • 9.4.1.4.1 Počet sedadel cestujících v autobusu, nestanoví-li výrobce jinak, neodpovídá počtu (chybí / překračuje počet sedadel / kotevních úchytů) uvedeném v dokumentaci vozidla nebo typ sedadla (provedení) neodpovídá požadavkům homologace nebo neodpovídá požadavkům typu vozidla. vážná
  • 9.6.4.2 Provedení, povrchová úprava nebo způsob montáže madel (zábradlí) nebo držadel v autobusu není v souladu s požadavky (např. po dodatečné úpravě) nebo některá předepsaná madla (zábradlí) nebo držadla (poutka) chybí. vážná
27. 9. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel SOR Libchavy spol. s r.o. (IČO 15030865)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2014 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2015 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2015 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  4. Nový vlastník a provozovatel SOR Libchavy spol. s r.o. (IČO 15030865)
    Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  5. Konec: vlastník a provozovatel SOR Libchavy spol. s r.o. (IČO 15030865)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-03-0295
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2019 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-18-03-0230
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-04-0111
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-19-07-0249
  11. Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY s.r.o. (IČO 26730448)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2021 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-20-04-0203
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2021 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-21-04-0242
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2022 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-21-05-0026
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-22-05-0100
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2023 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-22-05-0123
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2024 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-23-05-0073
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-24-04-0288
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-25-05-0105
  20. Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY a.s. (IČO 27229131)
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  23. Nový vlastník a provozovatel ARANEA s.r.o. (IČO 27903532)
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-06-0681
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Polská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
SOR
Obchodní označení
INB 18
Typ
INB 18
Typ kód
INB 18
VIN
TK9F8XXNPDLSL5279
PČV
13366591
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MĚSTSKÝ KLOUBOVÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
SOR LIBCHAVY, SPOL.S.R.O., LIBCHAVY 48, ČR
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
26. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2013
Druh (typ)
NÍZKOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL , , TURÍN
Typ motoru
F2CFE612C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
243 / 2200
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80
Nejvyšší rychlost omezení
80

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
76.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
18750/ 2550/ 2900
Rozvor [mm]
6180+6570
Provozní hmotnost
16250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 27000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
9200/ 9200
12500/ 11500
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
285/70 R 19,5 145 J/ 19,5 X 7,5
275/70 R 22,5 144 J (2)/ 22,5 X 8,25
275/70 R 22,5 144 J (2)/ 22,5 X 8,25
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SOR LIBCHAVY SPOL. S.R.O., LIBCHAVY 48, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
142 / 48 / 94
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
stavba vozidla
Číslo ORV
UBN796681
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
dovoz Polsko , PALIVO NEUVEDENO Dne 13.01.2026 FÚZE SLOUČENÍM.
Další záznamy
17.9.2013 - STAVBA VOZIDLA , VIZ Č.J. MUUO/29513/2013/DSS/BI/2765, ZE DENE 17.9.2013
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH DOPLŇKŮ A ZMĚN
VE VOZIDLE JE PROSTOR PRO DĚTSKÝ KOČÁREK, INVALIDNÍ VOZÍK
*
VOZIDLO BYLO ZAREGISTROVÁNO DNE 26.09.2013 POD RZ 4E89391, Č. TP UF146227. DNE 29.12.2014 BYLO VOZIDLO ZAREGISTROVÁNO V POLSKU POD Č. RZ SZ06J01, Č. ORV AAF2917788. DOČASNÁ REGISTRACE DO 28.01.2015.
6.2.2015 BYLO POŽÁDÁNO O REGISTACI OPĚT V ČR.
*
22.03.2017 DLE VÝROBCE VOZIDLA ZMĚNA EMISNÍHO PŘEDPISŮ STEP ”C” , 627/2014 C

Další ověření (externí odkazy)