MOLČÍK

  • 2009
  • MODRÁ

VINTK9MTS3189DPM6018

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9MTS3189DPM6018

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MOLČÍK
Typ
MOLČÍK . MTS3 / MTS3
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
26. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2009
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
AM Gnol s.r.o.
od 7. 1. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 2. 2009 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
26. 2. 2009 Nový provozovatel RTEP, spol. s r.o. (IČO 27487989) Registr silničních vozidel
9. 3. 2015 Nový vlastník RTEP, spol. s r.o. (IČO 27487989) Registr silničních vozidel
7. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
4. 3. 2027
7. 2. 2025 Opakovaná STK Hradec Králové (č. 3651) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
31. 1. 2026
31. 1. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) – dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
2. 3. 2025
19. 1. 2024 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé bez závad 19. 1. 2025
17. 1. 2023 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé
11 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
17. 1. 2024
27. 1. 2022 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
27. 1. 2023
27. 1. 2021 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 1. 2022
11. 12. 2019 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 12. 2020
13. 12. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 12. 2019
19. 12. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 19. 12. 2018
19. 12. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
19. 12. 2017
21. 12. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 21. 12. 2016
5. 3. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad
13. 1. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
1 lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
13. 1. 2016
16. 1. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 1. 2015
18. 1. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 18. 1. 2014
19. 1. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 1. 2013
20. 1. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 20. 1. 2012
21. 1. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 21. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel RTEP, spol. s r.o. (IČO 27487989)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2011 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-10-01-0643
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2012 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-11-01-0680
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-12-01-0613
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-13-01-0753
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2015 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2015 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-14-01-0526
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-15-01-0473
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  9. Nový vlastník RTEP, spol. s r.o. (IČO 27487989)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-15-12-1195
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2017 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-16-12-0874
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-12-0968
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-12-0549
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-12-0488
  15. Nový vlastník a provozovatel AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-21-01-1508
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-01-1695
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-01-1093
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-01-1285
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2025 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-01-0301
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-02-0078
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-03-0082
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
MOLČÍK
Typ
MOLČÍK . MTS3 / MTS3
Varianta
D
Verze
B
Typ kód
MTS3
VIN
TK9MTS3189DPM6018
PČV
9909100
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
26. 2. 2009
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2009
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7240/ 2550/ 2552
Rozvor [mm]
Z 4 090 + 1 360
Provozní hmotnost
5500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
Z1000; 9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
5000
Ložná šířka
2320
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160K/ 11.75 X 22.5
385/65 R 22.5 160K/ 11.75 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
0945000
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6731-001-00
Číslo TP
UI979791
Číslo ORV
UAY255319
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Přívěs je vybaven nápravami BPW HSF 9010-15 ECO-P s bubnovou brzdou
SN 4218, nápravy jsou pneumaticky odpružené.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)